2737
2734

اصلا انقدر جونم درد میکنه انگار زدنم ‌...واااای همه تنم درد میکنه انقدر بی حالم .همه گوشت تنم کوفتس از بارداریه از چیه ؟؟😣😣😣۳۰ هفتمه

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همينطورم عزيزممم هفته ٣٤ هستم

اصلا جون ندارم

البته من اهن بدنم خيليييي شديد اومده پايين 

و شبا هم خواب درستي ندارم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2728
وای خدانکنه دلم ریخت

همه جام درد میکنه استخونام گوشتام افتادم ی گوشه 😣😣

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
منم همينطورم عزيزممم هفته ٣٤ هستم اصلا جون ندارم البته من اهن بدنم خيليييي شديد اومده پايين  ...

ارررره منم تا صب جون میدم هی بیدار میشم 😐😐😐اصلا حال نمیده خواب نیم ساعت خواب نیم ساعت بیدار 

دختره؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
ارررره منم تا صب جون میدم هی بیدار میشم 😐😐😐اصلا حال نمیده خواب نیم ساعت خواب نیم ساعت بیدار 

من همش كابوس ميبينم☹️

كمرم خيلييي درد ميگيره

بدنم كوفته هست

به خودم قول دادم بعد از زايمان انشالله حتما حتما برم يه سالن ماساژ

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
دختره؟

ارره اخ اخ اخ از اون وروجکه؟؟؟

من همش كابوس ميبينم☹️ كمرم خيلييي درد ميگيره بدنم كوفته هست به خودم قول دادم بعد از زايمان انشالل ...

داری از دردای من میگی دقیق ...انقدر شبا با کابوس بیدار میشم مث فیلماااا ....

فعالیت داری یا ن؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
داری از دردای من میگی دقیق ...انقدر شبا با کابوس بیدار میشم مث فیلماااا ....

فك كنم همينم طبيعيه عزيزم

سزارين هستي شما؟

فك كنم همينم طبيعيه عزيزم سزارين هستي شما؟

نه طبیعی .اگه مشکلی پیش نیاد

فعالیت داری یا ن؟

روزی ی ۲۰ دیقه نیم ساعت پیاده رویی ...کارای خونم در حد کم .کلاس میرم زیاد دراز کش نیستم  در کل 

2706