2703
2553

دارم جدا میشم و هنوز دوست و فامیل خبر ندارن. حال خودمو میپرسن تو واتس اپ و حال شوهرمو. تازه یکی پرسید میخولستی بچه دار بشی چی شد؟ و من فقط باید دروغ بگم که فعلا کسی نفهمه. 😭😭😭😭😭 

نمیدونم چیکار کرده بودم که این گرگ نصیبم شد. خیلی غمگینم. چرا اینقدر نامرد بود آخه. با زندگی من بازی کرد واسه خواسته های خودش. چرا منو وسیله قرار داد. چه دنیاییه آخه؟ چرا خدا جوابشو نمیده؟ 

الهی عزیزم چه سخته

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

براچی میخوای جدا بشی😪

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2720
2714

الان طلاق زیاد شده بنظرم اصلا هم عیب نیست بهتر از اینه یه عمر با عذاب زندگی کنی والا واسه منم کلی فامیل حرف زدن یکیشون گفت ج ن ده بودی حتما طلاقت دادن ۶ ماه نشد دخترش و تو خونه شوهرش با یکی دید طلاقش داد خونه و جهاز و ماشینم که مامان دختره خریده بود و ازش گرفت که فقط،شکایت نکنه دامادش بعدشم مجدد شوهر کرد طلاق گرفت دوباره ازدواج کرد طلاق گرفت با اجازه تون الان شوهر چهارمشه واسه من همون ادم کلی حرف زده بود خدا خوب جوابش و داد من شوهرم اعتیاد به شیشه داشت و اصلا کار نمیکرد صبح تا شب خواب بود

براچی میخوای جدا بشی😪

واسه پول خانوادم با من ازدواج کرده و اینکه شانس ویزا گرفتنش با من دوبرابر بشه که یا من کار پیدا کنم یا دانشجو بشم.  تو خارج کار پیدا کرد و ویزاش درست شد و چون دوساله ازدواج کردیم و خانوادم نخواستن اول کاری بهش پول بدن بد عادت بشه گفته به نتیجه نمیرسیم و باید جدا بشیم. 

2706