1874
1924

خونم دو دست مبل لازم داره یک دست دارم می خوام روکش هاشو رنگشو عوض کنم یک دستم راحتی بخرم. و کاغذ دیواری و والان پرده هامو عوض کنم.... تو رنگ بندی موندم کمک می خوام

هر جور می خوای باش فقط دورنگ نباش

منم دوست دارم‌مبل های خونه ی مامانم رو روکش کنم 

۹۹/۹/۱۰خواهم دیدمتون😅😁😆از بیکاری یه جاهایی از خونه رو داریم تمیز میکنیم که اصلا تو سند قید نشده بودخیر نبینی کرونا😂سال، 99هم نامگذاری شدسال دوری و دوستی😁آقا رئیس جمهور امروز گفت:از کرونا هم عبور میکنیم.اما نگفت افقی یا عمودی😃وقتی روحانی میگه نگران نباشیدیاد مامانم می افتم که دمپایی به دست میگفت:وایسا کاریت ندارم🤣از بس تو خونه نشستم به خاطر قرنطینه واز ترس کرونا تازه فهمیدم 10سال پیش اونی که گچ بری کرده برای خونمون یکی از گل های سقفو ناقص زده کرونا بگیری اوستا گچ کار😁ساعت 8صبح پاشدم پسرم با یه کاسه تخمه نشسته جلو تلوزیون میگه :با من حرف نزن سر کلاسم ؟!😀میگن تو ایران ویروس و اینقدر آزاد گذاشتن خود ویروس تو شک افتاده نکنه توطئه ای تو کاره😆ده روزه هرچی فال میگیرم میگه سفری در پیش داریوالا با این وضعیتی که داریم فکر کنم منظورش سفر آخرته😁کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀اوضاع مملکت داره به سمتی پیش میره که شب های جمعه اموات برای ما فاتحه میخوانند:شادی روح زنده هاالفاتحه...😂

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922

پذیرایی بزرگه چهارتا فرش کرم دارم عکس می دم الان فعلا نمی خوام عوض کنم.

راحتیم کرم قهوه ای می خوام بچه دارم زود کثیف نشه

سلطنتی رو با رنگ کوسن راحتی و والان پرده هام می خوام هم رنگ باشه 

تور پرده هام کرمه عکس می دم

خودت که ماشالا واردی دیگه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

بزار عکسو منتظرم

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
1911

پلیز لایککک 

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
1826
صورتی چرک، یاسی، آبی رویال اینا رنگای مورد علاق منه که هم خیلی تیره نمیکنه و ملیحه و هم آرامش بخش و ...

یه رنگی می خوام مد نباشه زود از مد بره چون حالا حالا ها نمی تونم تغیر بدم باز 

و اینکه دلباز باشه و عین حال زود کثیف نشه و یک تغییر اساسی کنه خونم

اینا رو درست کردی روکش بزار بابچه تیره هم کثیف میشه روکش بزار راحت

من خودم سبز میپسندم سبز زنگ چوبش طلایی

اره خدایی بسه کرم قهوه ای 

البته دیروز خونه همسایه رو دیدم کلا ست خونش کرم زرشکی بود خونشو خیلی روشن کرده بود مبل کرم باکوسن زرشکی پرده هم یه تیکه زرشکی بقیه اش کرم

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!