2733
2734

چرایادنمیگیریم به عقایدهم احترام بذاریم 

من تاحالابه هیچ مانتویی چه تواین سایت چه بیرون کاری نداشتم 

ولی الأن بدجورناراحت شدم تویه تاپیکی یه خانوم گفت اوملاو...

حالاچندباردیدم چادریایه چیزبه مانتوییاگفتن توهمین سایت کم مونده سرشونوجداکنن ولی خودشون قشنگ بی احترامی میکنن

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید

بیشعوره عزیزم

غلط کرده گفته

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

ااای بزار بگن مهم اینه شما امل نیستی و رو عقیده ات ایستادی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

از کوزه همان برون تراود که در اوست

شخصیتش تا همون قدر بوده

بهتر نمیتونسته حرف بزنه، دست خودش نیست چکارکنه، تربیتش همینه دیگه

شما بیخیال

این افرادو جدی نگیر

اگر از کیفیت کسی که روش زوم کردیم راضی نیستیم               بهتره به جای تأسف خوردن برای اون                                           به  فکر ارتقای لنز های خودمون باشیم                            .......................... آدمها به اندازه کمبودهاشون دیگران رو اذیت میکنن، پس دوست عزیزی که ریپلای میکنی یا زیر تاپیک کسی پست میذاری و با لحن بد و گاها بی احترامی مخالفتتو باهاش اعلام میکنی، از خدا میخوام مشکلاتتو هرچه زودتر حل کنه، چون اینقدر کمبودها و مشکلات بهت غلبه کردن که سعی داری با خُرد کردن بقیه، به یه حس رضایت برسی. 
حتمن حرصش دادن

نه بخداچیزخواصی نگفتن 

استارترگفت چادرنمیپوشم مهمون اومدنی همکارای شوهرم خونمون نمیان و...

اونم برگشت نظرشوگفت آخرشم گفت اومل

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید

چی شده بود که گفت امل؟

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

بگن من ب حرف اونه آنقدر حرف دیگران براتون مهم نباشه 

با اینجور آدما مث مریض رفتار کنین مراعاتشونو کنین لطفا مریضا

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2706