2737
2739

همه تو یه مرحله ای از بی پولی بودیم یا هستیم وخیلی سخته بیایید باهم درددل کنیم مثلا من خودم الان هیچی تو خونه نبود هیچی هم پول نداشتم به یکی که برام خیلی عزیز بود اس دادم گفتم 1تومن بده به من تا آخر ماه بهت میدم اصلا طرف جواب نداد اس را میدونم که داره خیلی هم داره مطمعنم داره ولی اس را جواب نداد دیگه تو صورتش نگاه نمی‌کنم نه به خاطر پول بخاطر بی معرفتی حداقل جواب اس را می‌داد ناراحت نمی‌شدم الانم این متن را با گریه نوشتم وامید وارم حقوق شوهرم بیشتر بشه همش دارم یکی یکی وسیله های غیر ضروری خونه را میفروشم چرخ گوش چرخ خیاطی صندلی های اپنم 😥😥😪😪😪😪😫😫😫

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

وای چه بد خدا صبرت بده

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ای بابا😢شاید پیامتو ندیده عزیزم

انشاالله حقوق شوهرت زیاد میشه غصه نخور

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738
عزیزمممم به قول فردوس تا وقتی پولداری همه میشناسنت وقتی بی پولی تو همه دنیا رو میشناسی این دورانو ...

خوب چجوری باید بگذره آخه

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
خوب چجوری باید بگذره آخه

خیلی سخت 

همه یدوره اینطوری میشن تا اقا خودشو جمع و جور کنه و راه فرار پیدا کنه 

من یه خانواده ای رو میشناسم همسایمونن ،پولداااااررررر....اینقد ک حتی واسه عروساشونم ماشین شاسی بلند خریدن ،هر سال ده شب به یه شهر شام میدن و مراسم میگیرن 

ولی خود خانمه میگفت ما یدورانی اینقد پول نداشتیم ک یکسال کامل خودم و بچه های کوچیکم واسه ابرو داری روزه میگرفتیم 

شما هم توکل به خدا کن😔

چرا بفروشی ؟؟برای خرج خونه یا قسط دارین؟؟

برای خرج خونه الانم که سال داره تمام میشه دیگه هیچی 

خیلی سخت  همه یدوره اینطوری میشن تا اقا خودشو جمع و جور کنه و راه فرار پیدا کنه  من یه خ ...

واقعا من مع چشمم آب نمیخوره ماهم به روز اینجوری بشیم

ای بابا بارداری؟؟حقوق شوهرت مگه چقدره؟؟مستاجری ؟؟

نه باردار نیستم حقوق شوهرم 1600 یه بچه دارم خونه هم داریم 

2706