2733
2734
عنوان

چیکارکنم مادرشوهرمو برادرشوهر لندهورم گورشونوگم کنن برن خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 29334 بازدید | 393 پست
غذاهایی آنچنانی بدی هی براشون پذیرایی کنی کی بدش میاد بره 

نه بابا،کیسه برنج ب ته کشید،مرغم س تاخریدم ازوروز دیگه نمتونم،الان برنامه فقط سوسیس وهمبرگروسیب زمینی ایناس،ماشالله ی ذره دو ذرم نمیخورن،پول نونشون کمرمارشکسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها ینی عروس میتونه بره آماده بخور.ولی اون مادر نمیتونه

نه خیالت راااحت مادرشوهر ازاین لطف کردنا بلد نیست.درضمن دندش نرم پسر زاییده.پسر اگه عزیزه عروسم باید عزیزباشه.این خانمم به نظرمیاد به اندازه کافی پذیرایی کرده و حرمت گرفته.خودت بودی یادخترخودتم بودهمین حرفو میزدی...

خدایا مراقب دخترگلم باش
حالا اگ برعکس بود چی؟مثلا عروس بره ۱۰ روز خونه پدر شوهر  اونموقع وظیفش بود..میخواست پسر نزاد ...

میبینی که نوشته خونه اش میرم هم خودم میپزم میخورم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728

کسی رو میشناسم که طلبه س و احترام صد در صد میزاره به مادرشوهرش ولی مادرشوهر اونو همیشه نیش میزنه و اون هیچی نمیگه 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2738
پروترن میگن براماغذابزار،مانمیایم

أیییییی پس آدم پرووو با پروو گیری باید برخورد کرد ب شوهرت بگو من خسته شدم خودتو بزن ب مریضی

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی

وای اسی حرصمو درآوردی. یا تاپیکت الکیه . یا اینکه خودتم خوشت میاد اونا اونجان. مگه میشه همچین وضعی رو تحمل کرد. والا مام عروسای بدی نیستیم. اما تو این شرایط اگه بودم قشنگ عذرشونو میخواستم. دعوا میکردم با اونا و شوهرم. یا میرفتم از اون خونه یا اونا رو بیرون میکردم. 

یه خانم مستقل و قوی 
رسم طایفه ایشون معتاد بودنه؟!!!!!!!این که میشه ننگ طایفه ای  البته منم موافقم که نباید با همچی ...

والا نمیدونم این خانواده که صحبتش اینجورین یا نه نمیشه قضاوت کرد

ولی من یه طایفه ای رو میشناسم که زناشونم میکشن ولی کلا طایفه ای 

البته زنای بزگ پیرزنا.نمیدونم حالا .ایشونم اینطور یا فقط مادرشوهرش و برادر شوهرشه

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
میگه پول بده برم بگیرم،بعدم کجایی خاهر،این خونه خودش غذادرس نمیکنه اینجاک اصلا،اگه بدونی چ فازی داره ...

بگو پول ندارم از خودت بگیر.

بگو خسته ام نمیتونم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
پروترن میگن براماغذابزار،مانمیایم

عزیزم یه سوال رو جواب بده انقدر مارو حرص نده

اول اینکه شوهرتم معتاده و تو خونه مواد میکشه؟ 

دوم اینکه شوهرت تو خونه سیگار میکشه؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بد میگن چرا خواهرشوهر بازی یا مادر شوهر بازی در میارن مادری که پسرشو به اینجا رسوند حق ندار یه ۱۰ ر ...

نظرت چیه هر کی هر کاری در حق ادم کرد بیاد یه دو ماهی خونه ادم بخوره و بخوابه و تریاک بکشه؟!چه ربطی داره؟بچه بزرگ کرده که ازش طلبکار باشه یا حریمشو خراب کنه؟وای خدایا مامان منم مادرشوهره ماهم خواهرشوهریم شمام همینطور😒

2706