2737
2734
عنوان

چیکارکنم مادرشوهرمو برادرشوهر لندهورم گورشونوگم کنن برن خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 29334 بازدید | 393 پست

جلوی تو و بچه هات تریاک میکشن؟؟؟ خوب واسه بچه خییییلی ضرر داره 

میخوای عروس خوبه باشی ؟ پرتشون کن بیرون 

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تریاک

وااای حواست ب بچت باشه بخوری نشه تو اون محیط

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
وای من همین سه روز پیش قرار بود این مصیبت سرم بیاد.برادر شوهرم گفت میخایم خونمونو رنگ کنیم یه بیست ر ...

چی گفتی؟؟؟؟

ادم‌یاد بگیره واسه مواقعی ک‌پیش اومد

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒
2731
چه ربطی داره؟؟بله خونه پسرشونه و الان پسرش متاهله و خانواده تشکیل داده .اونام خودشون خونه دارن.مگه ع ...

بد میگن چرا خواهرشوهر بازی یا مادر شوهر بازی در میارن

مادری که پسرشو به اینجا رسوند حق ندار یه ۱۰ روز بره خونه پسرش

والا ما بختیاریا این حرکت هارو عیب میدونیم.احترام به بزرگتر حتی اگ۹ روز که هیچی ۹ ماه  بمونه مثل روز تولشه

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
2738

بسه دیگه خودت باید یه کاری کنی برن حالا با هر ترفندی شده...عروس خوبه هم لازم نکرده باشی دو روز دیگه یه حرفی بهت میزنن تا پوست و استخونت میسوزی میگی من بلانسبت چه خری بودم این همه سرویس دادم.ادمی که خودش درک و شعور نداره باید یه کاری کنی که بفهمه...

ایا اونجا خونه پسرشون نیست؟؟؟

ینی چون خونه پسرشونه برادر شوهرش باید ۲۴ ساعته تو خونه اینا پلاس باشه و بشینن تریاک بزنن؟

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
مادر و برادر شما 10 روز بیان خونه شما چتر بشن از قضا تریاکی هم باشن😂 دست هم به سیاه و سفید نزنن ...

اره والا جدیدا این حرفا هم شده روستفکری  خوته پسرشونه دیگه چه حرفیه

آخ اخ..حتما کلی هم سیگار میکشن،،،لااقل جلو بچه ت نکشن،،برا بوش میگم،،،ما سیگاری هستیم اما تو خونه اصلا.،اینو لااقل مراعات کنن

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
2706