2737
2734

برم نون بگیرم 

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زیرپتو دراز کشیدم خدایاری کنه بلندشم ناهار درست کنم باز بیام درازبکشم

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

گویا مجردهستین.

من متاهل بادوفرزند دندونموکشیدم درد دارم و سرد درد هم. کارای رساله دکتری م مونده و کلی مشغله دیگه ادم متاهل انگار خییلی کار داره. من تا چندسال اخیر ک مجرد بودم کلی کارمیکردم و کلی کتاب میخوندم ولی حالا اصلن نمیشه دیگه 

غذا بپزم نون بخرم پوشک عوض کنم خونرو جارو کنم ظرفارو بشورم....بگم یا بسه🤔

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2738

ساعت ۱۱ امتحان دارم بعدش برم ناهار بعد بچه رو از مادرجان تحویل گرفته میام خونه میشورم میسابم شب که بچه خوابید باز شروع میکنم درس خوندن تاااا فردا صبح که باز امتحان دارم🤦🏻‍♀️

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

دارم میرم بیمارستان پیش مادرشوهرم 

اگه ظهر برادر شوهرم اومد برم خونه مامانم برا فردا شون غذا درست کنم

بچه ها برا همه مریضا خاهش میکنم دعا کنین😔😔😔دعا کنین زندگی من برگرده ب روال 6 ماه پیش☹️

انشالله بشه اونی که هممون میخایم🙏😍
2706