2737
2734

سلام 

دخترم ۴ماه و نیمشه وزن تولدش ۳۱۵۰ بود ..چهارماهگی بردمش بهداشت وزنش ۶۹۰۰ بود بهداشت گفت وزنگیریش خوبه ولی هر کی میبینتش میگه خیلی ریزه میزس ..دوس دارم تپلی بشه ...شیر خشکیه ازدوماهگی تا الان بهش ببلاک دادم قبلشم بهش نان میدادم ولی شکمش خیلی نفخ میکرد ...دوس دارم شیرشو عوض کنم ولی یکم میترسم ک شیر جدید بهش نسازه با ببلاک خیلی راحته ولی لاغره

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...

ی سوال

بدنی ک با شیرخشک تپل بشه فایده داره؟ 

فقط سوال دارم میپرسم

آخه منم باردارم میگن برا وزن گیری جنین دلستر بخورید. آخه وزنی ک با دلستر اصافه بشه ب درد میخوره؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گوشت قرمز خوبه برای وزن گیری جنین

ممنون

بیشتر منطورم این بود ک اینجور چاق شدن ها سودی برا بچه نداره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
ی سوال بدنی ک با شیرخشک تپل بشه فایده داره؟  فقط سوال دارم میپرسم آخه منم باردارم میگن برا و ...

نمیدونم ب خدا ..فقط دارم دیوونه میشم از این ک هر کی میرسه میگه وای چ ریزه اگه شیر خودتو میدادی بهتر بود تپلی بود ...من واقعا همه سعیمو کردم ک دخترم شیر خودمو بخوره ولی اصلا سینمو نگرفت ...الانم ب خاطر عذاب وجدانی ک دارم میخوام بهترین شیرخشکو بهش بدم 

2738
نمیدونم ب خدا ..فقط دارم دیوونه میشم از این ک هر کی میرسه میگه وای چ ریزه اگه شیر خودتو میدادی بهتر ...

نه بابا شیر خیلی از خانما ابکیه،بچه تپل نمیشه،خیلی کم دیدم شیرشون چربه بچه چاق میشه،شیر خشک بد نیست که ،

سیمیلاک فقطم تو اینستا پیدا میشه ولی واسه تپل شدن وزن تولد مهم هرکاری کنی بدن طبق تولد وزن میگیره

کلا دخترم خودشم زیاد اشتنها نداره ..توی هر وعده ۱۲۰ میل بیشتر نمیخوره اونم اگه بخوره ..نمیدونم چرا اینجوریه 

نه بابا شیر خیلی از خانما ابکیه،بچه تپل نمیشه،خیلی کم دیدم شیرشون چربه بچه چاق میشه،شیر خشک بد نیست ...

اینقد ک اطرافیان گیر دادن چرا شیر خودتو ندادی خیلی نسبت ب شیر خشک بد بین شدم 😂😂دوس دارم زودتر غذا خور شه راحت شم

وزنش خوبه چرا الکی میخواین وزنشو ببری بالا

وزنش خوبه ولی نمیدونم چرا خیلی ریزه میزه نشون میده ..وقتی بغلش میکنم خودمم حس میکنم سنگین شده ولی کوچولو موچولوه😂

نمیدونم ب خدا ..فقط دارم دیوونه میشم از این ک هر کی میرسه میگه وای چ ریزه اگه شیر خودتو میدادی بهتر ...

خیلی ببخشیدا مردم حرف مفت زیاد میزنن من خیلی زور زدم شیر خودم رو بدم اما دخترم ۵ روز بیمارستان بود و چون ۳ روز اول من شیر نداشتم بهش شیر خشک می دادن و به دهنش خوش اومده بود و اصلا سینه منو نمیگرفت همه از بقال و چقال محل بگیر تا اره و اوره شمسی کوره به من با ترحم می گفتن شیر خودتو نمی خوره و من همه رو دایورت می کردم شما هم همین کارو بکن ۶۹۰۰ وزن عالیه برای بچه به سن دختر شما ببخودی بچتو به خاطر حرف مفت تو مشکل ننداز

خیلی ببخشیدا مردم حرف مفت زیاد میزنن من خیلی زور زدم شیر خودم رو بدم اما دخترم ۵ روز بیمارستان ...

باید همین کارو کنم ..وقتی اینجوری میگن واقعا اعصابم بهم میریزه انگار از عمد بهش شیر ندادم ..بس همین ببلاکو بهش بدم ؟؟؟ عوض نکنم دیگه میترسم بهش نسازه

2706