2733
2734
عنوان

بینی نوزاد رو چه جوری تمیز کنم؟؟؟

13202 بازدید | 57 پست

سلام. دخترم ۱۹ روزشه.بینیش خیلی گرفته. الهی بمیرم. خودش داره تلاش میکنه نفسش باز شه ولی نمیشه. پوار رو نمیذاره براش استفاده کنم. از دیروز فقط تونستم قطره کلروسدیم استفاده کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین..

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

همون پوار راهکارشه

دکتر گفته قطره بریزی؟؟

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همون پوار راهکاراشه دکتر گفته قطره بریزی؟؟

آره. دکترش گفت الکی با پوار اذیتش نکن. ولی اینم نمیذاره اصلا براش استفاده کنم

با ته سنجاق کوچوو در بیار سریع درمیاد ولی حواست باشه خیلی نکنی تو دماغش.و اینکه اسپری سدیم کلراید بز ...

پوار رو نمیذاره اصلا. سرش رو مدام میکشه

2738

قطره بینی میده دکتر

بریزبعدبافین گیردرش بیاربازشه

فین گیروبیرون فشاربده بعدببرتوبکش بیرون

به جای قطره شیرخودتم میتونی بریزی

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

اگه سنجاق قفلی خیلی خیلی کوچیک داری ،خیلی اروم بااون تمیزکن،من واسه دخترمو اینجوری تمیز میکردم،البته میگم سنجاق قفلی خییلی کوچیک،ازاینا که گاهی به مارک لباسها میزنن که اصلا نی نی حس نکنه

قطره و پوار تنها راهشه چند نوع پوار داريم ببين كدومش برات مناسبه 

سعي كن از رطوبت زن سرد توي خونه استفاده كني محيط خونه كمي مرطوب باشه 

در زمان حمام با استفاده از بخار اب فرصت مناسب پيدا ميكني براي تميز كردن 

2706