2737
2734
عنوان

کمک فوری

159 بازدید | 7 پست

سلام دوستان دیسب لباسهام رو انداختم تو ماشین لباس شویی سامسونگ. الان خواستم برم برشون دارم دیدم دکمه قفلش به حالت قرمز روشنه هر کار کردم باز نشد .از دوبار روشنش کردم شستشوی سریع گذاشتم باز ‌باز نشد تازه خریدیمش چی کار کنم

ا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مال من دوو اینطور شده بود . تماس گرفتم نمایندگی گفتن هنوز لباس ها تمیز شسته نشده  یا ابکشی کامل انجام نشده چون لباس ها سنگینن یکم زمان میبره ابکشی کامل . یا اینکه مایع زیادی زدید کف هنوز دیواره لباس شویی هست شستشو روزانه دوباره بزنید یا دکمه اسپین ..

خواهر گلم هیچ وقت شبا لباس شویی روشن نکن . یک مصرف برق بالاست پول برقتون زیاد میاد . دوم شبا مصرف بالاست و برقا ضعیف رو موتور تاثیر میزاره . سوم لباس نباید خیس یا نیمه مرطوب تو لباس شویی بمونه خدایی نکرده لبلسا قارجی میشه بدنتون  هم ...

2731
شاید لباسا خیلی مونده توش اعصابش خورد شده قهر کرده.از دلش دربیار درست میشه خودش باز میکنه😆(به دل نگ ...

خخخخ یعنی تو اینجا یک کاربر پیدا شد شوخی کنه دل ما بازشه دمت گرم 

2738