2733
2734

دخترم یک سالشه نفساش صدا میده سرفه هاش کمتر شده دارو میخوره اما هنوز خوب نشده از سه شنبه دارو داره میخوره الان پنج روز شده خیلی نگرانم 

جوشنده دانه به بهش میدم 

با یه سری داروهای گیاهی دیگه

روسینشو چرب میکنم حوله گرم میزارم 

کتری اب جوش هم همینجور رو گازه 

داروشم فارمتین هست با دیفن هیدرامین اما شنیدم دیفن زیادیش خوب نیس میشه شربت خلط اور خودم از داروخانه بگیرم؟

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
۲هفته ای طول میکشه

واااقعا؟یعنی نگران نباشم خدا خیرت بده😍😍😍😍

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممکنه یه کم طول بکشه مراقبش باش بچه منم اینطور بود هر دارویی دادم یعنی دکتر نوشت خوب نشد چون دکتر خودش نبودش اما بعد دکترش اومد و براش آزیترومایسین خارجی نوشت و چند روز خورد خوب خوب شد 

غیز از اون بهش جوشونده پونه کوهی با عسل هم میدادم 

ممکنه یه کم طول بکشه مراقبش باش بچه منم اینطور بود هر دارویی دادم یعنی دکتر نوشت خوب نشد چون دکتر خو ...

نی نیت چند سالش بود؟