2737
2734

من یک چیزی همیشه فکر میکنم میگم مثلا طرف ازدواج میکنه دلخوشیاش بیشتر شه شاد تر شه 

ولی خوب طرفش اگر باعث بشه دلخور شه داغون میشه مثلا خیانت کنه یا کم محلی یا هرچی ؟ اینجور وقتا حستون چی بوده گفتید طلاق بگیرم؟ چیکار کردید؟؟

بعدش همسرتون چیکار کرده معذرت خواسته؟ واکنش اونم بنویسید

بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبلا اره تخسیر خودم بود چون نمیدونستم رفتار وواکنش مباسب نشون بدم بسته به موقعیتم ولی الان خدارو شکر خیلی خوبه زندگی

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩

تادلت بخوادقهرو آشتی داشتیم اووووه بعضی وقتا تو ذهنمون همدیگرو طلاق دادیم بچه هارم دادیم طرف برده تازه یکی دوفتم پشت سرهم دیدیمش نگم برات دعوای زن وشوهر مثه هوای بهار ی لحظه آفتابی یساعت بعد طوفانی

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂

چرا مشکلات زندگی متاهلی همش خیانت میبینید اخه همه مردا ک اهل خیانت نیستن من خودم اگه باشوهرم مشکلی بینمون پیش بیاد زیاد ادامه اش نمیدم شوهرم هم آدم بداخلاقی نیست ولی بالاخره بحث پیش میاد من سعی میکنم سریع جمع و جورش کنم  و اکثرا هم شوهرم از دل در میاره 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر