2737
2734
عنوان

شوهرم انکار میکنه خیانتشو چیکار کنم

2014 بازدید | 117 پست

سلام من الان تاپیک زده بودم میدونم خیانتشو میدونم با کسیه ولی انکار میکنه الان دیدم تلگرامش چت های مخفی داره ولی رمز داشت اگه من تلگرامشو هک کنم این چت های مخفیش میاد برام؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هک کردن نمیخواد وصلش کن رو گوشیت

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
2738
میخای جدا بشی ازش ؟  اگه با چشم دیدی بعدش میخای چیکار کنی ؟ اگه نمیخای جدا بشی روی شوهرتا جلو ...

نه نمیخوام جدا بشم

نمیخ.امم بفهمه

فقط میخوام خودم بفهمم اطرافم چه خبره حداقل اگه چیزیم هست یه جوری یه کاری کنم نزارم بیشتر از این پیش بره

نمیدونم شرایط طلاق ندارم اصلا ولی حداقل میخوام بدونم کجا چه خبره حداقل نزارم بیشتر از این پیش بره

واسه خالم این اتفاق افتاد شوهر خالمم هک کردیم ولی الان شوهرخالم انقد پرو شده که با این موضوع شوخی ام میکنه خالمم نه میتونه جدا شه نه میتونه مث قبل باشه باهاش

نکن نکن نکن اینکارو نکن لطفا

میشه برای خوشبختیم یدونه صلوات بفرستین❤
2706