2737
2739
عنوان

زردی بچه تا کی ممکنه طول بکشه

1283 بازدید | 28 پست

پسرم 40 روزشه.3روزگی درجه زردیش 9 بود ولی به شدت پوستش و چشماش زرد بود.

چند بار آزمایش داد هر سری کمتر شد و از 9 بالا ترم نرفت.

الان که 40 روزشه هنوز گوشه های چشمش یکم زرده.پوستشم تیرست.

میخام ببینم تا کی طول میکشه کسی بوده بچش اینطوری شده باشه.

تو بیمارستان خییلی سفید بود بعد 2 روز زرررد شد و الانم پوستش سبزست.یعنی برمیگرده رنگ پوستش یا همینطوری میمونه.

Biomedical Engineering

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تا ۲ماه عزیزم

یعنی پوستش روشن میشه؟ دیگ واقعا موندیم منو پدرش همه میگن شما سفیدین این به کی رفته.تا کی بگم زردی داره هنوز خیلی طول کشیده با اینکه شدتش کم بوده

Biomedical Engineering

وای گلم منم خیلی اذیت شدم دخترم تاسه ماهگی پوستش زرد بود هرکس میدید میگفت چرا بچه ات پوستش زرده.ولی بعدش اینقدسفید شد که بچه ی هیچکس اینقد پوستش روشن وناز نبود شکر خدا.نگران نباش خوب میشه

2738
یعنی پوستش روشن میشه؟ دیگ واقعا موندیم منو پدرش همه میگن شما سفیدین این به کی رفته.تا کی بگم زردی دا ...

پسرمن تا۲ ماهگی زردی داشت

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
دختر من تقریبا ۳ماه طول کشید،اگه زرده که رنگش عوض میشه،اگه سبزه است که قرار نیست سفید بشه،فقط زردی پ ...

نه من نه پدرش سبزه نیستیم.میگم یعنی هنوز کنار چشماش زررده برطرف نشده

Biomedical Engineering

نه عزیزم خیلی خوبه نوه من از ۱۰روزگی بهش دادیم خیلی خوبه مشکلی هم پیش نمیاد بهش تند تند شیر بده بذار ادرار کنه هرچه ادرارش زیاد بشه از بدنش زردی میره بیرون خودتم لیمو شیرین بخور 

وای گلم منم خیلی اذیت شدم دخترم تاسه ماهگی پوستش زرد بود هرکس میدید میگفت چرا بچه ات پوستش زرده.ولی ...

به امید خدا.  همش میگم این زردی بره پسرم سفیدشه.

Biomedical Engineering
نه عزیزم خیلی خوبه نوه من از ۱۰روزگی بهش دادیم خیلی خوبه مشکلی هم پیش نمیاد بهش تند تند شیر بده بذار ...

خودم که روزی 3 تا لیمو میخورم شمالیم درختشو داریم.به مادرم گفتما آبشو به بچه بدم نزاشت.

از الان تاثیر داره؟

دفع و ادرارشم خوبه شیر خودمم میخوره

Biomedical Engineering

سلام والا بچه منم زردیش کم بود اما به ندرت زیاد شد و رفت روی ۱۸رفتم پیش دکترش و  گفت باید بستری شه .بردم بیمارستان و دو روزی اونجا زیر دستگاه موند تا اومد رو ۹ . مرخص شدیم ولی دکترا میگفتن خودش میاد پایین .منم نگرانم که نکنه دوباره بره بالا .... دوست دارم کاری کنم زود بیاد پایین از یه طرفم دوست ندارم چیزی بدم بخوره که بعدا نفخ کنه اذیت شه

2706