2737
2734
عنوان

خانما بیاین

104 بازدید | 8 پست

من این ماه دکترم خیلی دارو و‌امپول داد میترسم استفاده کنم

ماه قبل با کلو و لترو دوتا فولیکول داشتم اما حامله نشدم

این ماه جز مصرف همزمان کلو و لترو سه تا آمپولم داده

میترسم بزنم تخمدانام کیست شه همش

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ان شالله نمیشه گلم توکل برخدا ان شالله تاپیک بارداری بزنی گلم

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
ان شالله نمیشه گلم توکل برخدا ان شالله تاپیک بارداری بزنی گلم

فدات شم دعام کن

گفت حامله نشم برم عکس رنگی🙁

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این پستم واسه ناامید کردنت نیست..ولی دیگ حالم از هرچی دارو و امپوله بهم میخوره خسته شدم دیگ اسمشونو ک میشنوم حالم بد میشه همش تو سایتا دنبال اثرات دارو ها و علائم بارداری و فلان فلان هر ماهم با هزار امید ک این ماه باردارم منتظر بودمو پریود شدم دیگ به خودم قول دادم فکرشم نکنم و دنبال علائم نباشم به هیچ عنوان هروقت خدا خودش صلاح دونست توکلت  الی الله

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731
فدات شم دعام کن گفت حامله نشم برم عکس رنگی🙁

انشالله که باردار میشی این ماه..چندوقته اقدامی؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
۲سال

من اصلا صبور نیستم دیگ گفتم بذارم بگذره بلکه خدا رحمش بیاد بهم بده هنوز ب سال نرسیده از من 😓😓

انشالله که ب حق شیرخواره امام حسین زودتر نی نی دار بشی 

من اصلا صبور نیستم دیگ گفتم بذارم بگذره بلکه خدا رحمش بیاد بهم بده هنوز ب سال نرسیده از من 😓😓 انش ...

چی بگم

من خیلی خسته م

خیلی

برام دعا کن

2738
چی بگم من خیلی خسته م خیلی برام دعا کن

خدا کمکت کنه درکت میکنم😓 منم خسته خیلی اون ماه انقدر گریه کردم ک شوهرم میگفت نمیخوام اذیت بشی اصلا نمیخوام بچه ولی نمیدونه چی تو دلمه 

اصلا حالم خوب نیست رفتم مشهد از امام رضا خواستم به هرکی که منتظره بده چون واقعا درد بدیه