2726
عنوان

خانمایی که دکتر پوست رفتن به پوستشون میرسن و کرم هارو میشناسن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 43184 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید استارتر، اگه ممکنه به سوال منم جواب بدین دوستان برای مامانم و مادرشوهرم یه کرم ضد چروک میخوا ...

سلام عزیزم شما میتونید از محصولات فوق العاده اوریفلیم استفاده کنید که ست های مختلفی داره اگه دوست داشتی که شما رو با یکی که حرفه اش اینه آشنا کنم خوشحال میشم اگه بهم پیام بدی گلم

09221720260

این ماره من هست بهم پیام بده تا راهنماییت کنم 

2728
من اصلا دکتر نمیرم ..فقط خونگی..زرد چوبه واسه جوش سفیده تخم بلدرچین واسه چروک.هفته ایی یه بار بخور.& ...

سفیده رو کف میارین به صورت میزنین ؟؟؟

چه مدت روی پوست باید بمونه؟؟

اللّهم عجّل لولیک الفرج والعافیه والنصر🙏🙏

سلام گلم محلول کلین که جعبه ابی رنگ داره عالیه شب قبل از خواب با پنبه بزن روی جوشات و صبح به صابون ضد جوش بشور و دوباره با پنبه یعنی صبح همین کارو تکرار کن.راجب اون پماد ضد جوش بغل جعبه ابی ضداکنه اصلا پیشنهاد نمیکنم بزنی پوستتو میسوزونه به تمام معنا و جای جوش رو تیره میکنه.اون سومی هم دقیقا نتونستم بفهمم چیه تو عکس واضح نبود ضدآفتابتم بی رنگ بخر و پریم بینظیره.صابون ضد جوش یادم بیاد مینویسم واست عالی بود خودم استفاده میکردم

وای مال منم تیرس من فکر میکردم طبیعیه 

عزیزم بیا تو این کانال برای تیرگی ولک صورت کرمها و روغن های گیاهی ارگانیک عالی داره @organic_teb78اینا مال منه صورتت رو شفاف می‌کنه 

ببخشید استارتر، اگه ممکنه به سوال منم جواب بدین دوستان برای مامانم و مادرشوهرم یه کرم ضد چروک میخوا ...

کرم کلاژن طلای اصل بگیررررر

حواسم پرته حواسیه كه  حواسش بهم  نیست میشه برای رفع مشكلم ی صلوات مهمونم كنی😊

سلام.اولا که گران خریدی.اینها همه ایرانین و محصول سی گل هستند .در آنها فقط کلیندا فرم آنتی بیوتیک هست به دقت استفاده کنید .زمان می‌بره تا درمان بشید.بقیه کرمهای معمولی هست.جوان کننده ضد آفتاب ...

عزیزم بیا تو این کانال برای تیرگی ولک صورت کرمها و روغن های گیاهی ارگانیک عالی داره @organic_teb78ای ...

سلام تلگرام قطعه ، اینستاگرام ندارید ؟

توکلت علی الحی الذی لا یموت

سلام میتونی سرم. طلای بلک بری و بخری براشون یعنیا عالیه هر کی که تا الان استفاده کرده جواب گرفته

2706