2737
2739
عنوان

ختنه نوزاد

85 بازدید | 10 پست

سلام.

پسرمو سه روز پیش ختنه کردم. دکتر گفته بود سه روز اصلا آب نزنم و باز نزارم. و خیلی عادی پوشک کنم.

گاهی که بخاطر دفع یا نفخش زور میزنه یه کم پوشکش خونی میشه. برای کسی پیش اومده؟ چکارا کردید که حلقه اش زودتر بیفته. وقتی حلقه میفته یعنی کامل خوب شده یا باز مراقبت میخواد؟

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...

آب صابون درست کن با پنبه بچکون رو زخمش زود میوفته.

بعد افتادن حلقه هم سعی کن تند تند عوضش کنی و بشوریش که خدایی نکرده عفونت نکنه

سکوت را دوست دارم،بخاطر اُبُهَتِ بی پایانش✌😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر روز صبح و عصر ده دقیقه بذار تو اب ولرم و مدام با پماد چشمی چرب کن

بعد حلقه هم تا چند روز پوستش رو بده عقب و چرک کن تا ده روز حدودا

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2728
هر روز صبح و عصر ده دقیقه بذار تو اب ولرم و مدام با پماد چشمی چرب کن بعد حلقه هم تا چند روز پوستش ر ...

یعنی چی پوستشو بده عقب و چرک کن؟؟؟

2738
یعنی چی پوستشو بده عقب و چرک کن؟؟؟

وقتی حلقه میفته پوستش یکم انگار جمع میشه اونا بادست بده عقب و چرب کن تا چسبندگی پیدا نکنه روزی چندبار با پماد چشمی چرب کن هم نمیچسبه هم عفونت نمیکنه

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
وقتی حلقه میفته پوستش یکم انگار جمع میشه اونا بادست بده عقب و چرب کن تا چسبندگی پیدا نکنه روزی چندبا ...

آهان. خیلی ممنون.