2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ن اجباری نیس من رفتم اخرشم سزشدم به هیچ دردم نخوردوالا

زندگی من شبیه یه گیتارقدیمیه که فرسوده ست پوکیده افتاده گوشه ی انباری،اماامیداینکه یه ناجی بیادوبااون یه قطعه زیباروبه نمایش بزاره رو،هنوزازدست نداده..آه امیدخیلی چیزعجیبیه..😔😔🎶🎶
ن اجباری نیس من رفتم اخرشم سزشدم به هیچ دردم نخوردوالا

من رفتم خیلی هم بدردم خورد فقط واسه زایمان نیست که نحوه شیر دادن به بچه بیماری بچه  کولیک و.. حموم بردنش  خیلی چیزهای دیگه ام توضیح میدن

2738

اگه زایمانت طبیعیه برو...هرچقدر بیشتر بدونی واطلاعات داشته باشی موقع درد نمیترسی و درد وتحمل میکنی...ترس از بی اطلاعی میاد من که حتی فیلم زایمان طبیعی در خانه میدیدم با خیال راحت رفتم درد و تحمل کردم ولی به بعدش که بچه میاد و کل دردات میره عالیه ..فقط اون لحظه که بدنیا اومد بچه هرچی دعا کنی براورده میشه حتی یه خونه پر طلا بخوای اونقدر مجربه من دعا کردم خداروشکر همش مستجاب شد 

💝😍عشق واقعی پیدا نمیشه،ساخته میشه😍💝
من رفتم خیلی هم بدردم خورد فقط واسه زایمان نیست که نحوه شیر دادن به بچه بیماری بچه  کولیک و.. ح ...

نه یه چیزی روتعوری بگن خیلی فرق داره تازمانی که برااولین باربچه میدن دستت شکمتم پاره بایدشیرش بدی من هیچی بلدنبودم ،بیمارستان خصوصی شش تومن گرف ازم حتی پرستاره نیومدبگه چجوری شیرش بده جاریم باهاشون کلی دادبیدادکردمیگفتن بایدبری بیرون خودشونم نمیومدن  کمک

زندگی من شبیه یه گیتارقدیمیه که فرسوده ست پوکیده افتاده گوشه ی انباری،اماامیداینکه یه ناجی بیادوبااون یه قطعه زیباروبه نمایش بزاره رو،هنوزازدست نداده..آه امیدخیلی چیزعجیبیه..😔😔🎶🎶
نه یه چیزی روتعوری بگن خیلی فرق داره تازمانی که برااولین باربچه میدن دستت شکمتم پاره بایدشیرش بدی من ...

عزیزم واسه من خیلی خوب بود خیلی چیزها رو یاد گرفتم منم بچه اولمه ،من طبیعی بودم زایمان هم خوب بود خدا رو شکر درد کشیدم ولی ۳ ساعت تایمش کم بود