2733
2734

سلام من امروز ۲۵ سیکلمه

سیکلام ۲۸ روزست 

از روز۲۲ سیکلم سینه هام درد میکنه 

امروز دیگه به قدری درد میکنه که گریه میکنم نمیتونم بهشون دست بزنم حالم بد میشه

این ماه لتروزل خوردم عوارض اون میتونه باشه؟؟ 

تو رو خدا تجربه دارا کمک کنین

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قرصو نمیدونم ولی اگ انقد درد داره شاید کیست سینه داری اخه این حجم از درد طبیعی نیست شایدم استانه تحم ...

نه تازه معاینه شدم کیست ندارم 

اصلا تا حالا درد به این وحشتناکی نداشتم میسوزه سینه هام

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍
2728

منم همين بودم ولي رفتم ازمايش مثبت بود و باردار بودم

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛
2738
درد به این شدت؟

اره مال منم زياده و منم لتروزول خورده بودم

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛
منم همين بودم ولي رفتم ازمايش مثبت بود و باردار بودم

میگم که عزیزم تو دوران بارداری سینه ها حساس میشن طوری که نمیشه دست زد بهشون مخصوصا اوایل بارداری

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی
من امپول نزدما

منم نزدم و سونو هم نرفته بودم تنبلي شديدم داشتم ولي باردار شدم

2706