2726

خرابه ؟

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

براش برو موقت از داروخانه قطره میخک بگیر اروم بشه دردش

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای دختر منم همینه.

دو روز پیش بردم دکتر. که خدا بگم چیکارش کنه دیوانه رو.  

فعلا واسش فلوراید زده و گفته عکس بگیره تا مشکلشو بفهمه.

تا دوباره بخوام ببرم گفته روزی دوبار صبح و شب مسواک بزنه

خودم هم خوندم یه تیکه سیب زمینی روی دندون بزاری دردش رو کم میکنه. آب ولرم هم بهش بزن نه سر و نه گرم

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
باید ببری دندون پزشک ببینه اگه خرابه درستش کنم من پارسال دختر 6سالش بود بردم فک میکردم مشکلی نداره 5 ...

اگه تهرانی اسم دکترش رو میگی؟

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

فعلا یه مسکن چیزی بهش بده فردا ببرش دندونپزشک

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
پسرم اینقد ترسو نمیدونم فردا چجور ببرش دکتر؟

با مهربونی وآرامش ببرش دکتر دخترم بهش آیینه دن ون پزشکی میداد اونم خوشحال میشد البته من دختر دل قویه حتی آمپول وسرمم میزنه اصلا یه قطره اشک نمیریزه 

نه نیستم عزیزم کرمانم

مرسی. 

ان شالله سلامت باشید.

2706