2733
2734
عنوان

کودک ۱۱ ماهه

130 بازدید | 5 پست

بچه ها پسر من ده روز دیگه یازده ماهش میشه دست میگیره بلند میشه و راه میره دندون ولی درنیاورده و خیلی شیطونه و لجباز روزا نمیدونم باهاش چه بازیایی بکنم گاهی دالی موشه بازی میکنم اگه بشه کتابی میخونم بلند باهاش حرف میزنم فکر میکنم کم کاری میکنم برا بچم شماها کوچولوتون چطوریه چه کارایی میکنید

پسر من دیروز یک سالش شد وقتی بیداره همش باید باهاش بازی کنم زود راه رفت از ده ماهگی 

الان فقط دوست داره بدو بدو بازی کنیم بعد یهو خودشو میندازه بغلم ،توپ بازی هم می کنیم توپ پرت می کنم میره میاره ،یه سطل خانه سازی داره من خالی می کنم بعد پسرم دونه دونه برمی گردونه توی سطل 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم بیاد میشه یازده ماه

هشتا دندون داره 

میگیره وایمیسه راه میره با کمک البته 

دالی،علو و بابا و بای بای میکنه فقط 

بازی هم بیشتر با ابجیش بازی میکنن،زیاد باهاش بازی نمیکنم

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐
2731
چقدر ماشالا زود راه افتاده

همه چیش زود بود از پنج ماهگی هم چهار دست و پا رفت 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔