2726
عنوان

دخترم قصد کشتن منو داره

524 بازدید | 53 پست

بخدا خسته شدم بقران خسته شدم نمیدونم چه خاکی بریزم سرم دخترم ۲سالش شده هنوزم سوپ میکسی میخوره هرروز خدا دارم روش کار میکنم که له شده یا غذای سفره بخوره کلی نهایت از غذای سفره دو لقمه بخوره 

بقران خسته شدم از این اوضاع تاکی قراره این وضع ادامه پیداکنه

بخدا منومسخره خودش کرده سیرترشی اونم نرسیده خامه هنوز زیتون خیار سیب اینارو خوب میجوه و قورت میده

اینم بگم توجویدن اصلا مشکلی نداره ریزریز ریز میکنه غذارو تو دهنش بعدش میریزه بیرون

یه مدتی خوب میخورد اصلا سوپم نمیدادم ولی ۱۰روزم نشد دوباره نخورد و ریخت بیرون

توروخدا بگین چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
امشب گفتم حوصله به خرج میدم هرچی دادم ریخت بیرون سرش داد زدم شوهرم پاشد بغلش کرد بهم گفت روانی

ای جان

اینجور وقتا باباها کاسه داغ تر از اش میشن

حالا بگو خودت بیا بده بخدا عمرا اگه حوصله کنه

دکتر بردی

اره گفت اصلا حساس نباش داره باسوپش حال میکنه

گفت دختر خودم تا۲سال و نیم فقط میکس خورده گفت اوضاع دخترت که خوبه میتونه بخوره اما خودش نمیخواد

گفت چطور چیزای دیگه رو میجوه و قورت میده پس خودش اونطوری میکنه

محلش نکن. خیلی تحویلش نگیر تو غذا خوردن. گشنگی بکشه خودش میاد میخوره. بنظرم تو غذا خوردن نباید بچه رو لوس کرد و خیلی تحویل گرفت. بچه منم از این اداها درمیاورد. یه مدتی بی محلی کردم هر وقت نخورد منم اصرار نکردم. حالا بهتر شده میاد میخوره از دهنش نمیریزه بیرون مگه اینکه سیر بشه.

فک کنم بهش اصرار میکنی از لجش اینکار میکنه .بزار خودش بخوره زیرشم یه چیز پهن کن توام پاشو برو از اونجا 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706