2737
2734

دیدید بعضیا اخلاقای بد بچه رو میگن به تو رفته اخلاقای خوبش به پسر ما .....

چقد مهم بوده ب اتون چه نظراتی دادن 

مثلا من دخترم با اینوه یه سال و دوماهشه وقتی بهش غذا میدم اگه یه برنج بیفته اونو میخوره بعد از تو بشقاب میخوره بعد مادرشوهرم میگ این اخلاقش به عمه اش رفته بعد دختر من اصلا تو جاهای شلوغ طاقت نمیاره حتی خونه مادرشوهرم گریه میکنه میگ بریم خونه بعد مادرشوهرم میگ والا شوهرت تو بچگی از این اخلاقا نداشت هیج کدوم.از بچه های ما انقد گریه نمیکردن یعنی به تو رفته من چی بگم اخه دوس ندارم کینه و کدورت پیش بیاد همه رو میسمارم دست خدا اما گاهی ادم دلش میخاد جواب بده اخه خاهر شوهرم اصلا ادم خاکی ای نیست همهههه میگن اخلاقش خیلی بده حتی دخترخاله هش به من میگفتن خیلی خاهر شوهرت بد اخلاقه برعکس تو 

همه میگن من خوش اخلاقم و خاهر شوهزم بد اخلاق حالا مادرشوهرم میگ اخلاقای خوبش به عمه اش زفته😐😐😐😐😐😐

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

با اجازه اسی.دور همی تلگرام فقط خانوماhttps://t.me/joinchat/Ja0GaUUNAy1C0NX73ST-IA

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

همه چیز های خوب از خانواده شوهره دیگه مگه نمیدونی ؟   

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا پسرمن باهوشه نیگن ب باباش رفته بیسوادا نمیفهمن هوش پسرب مادرمیره. هرکارمیکنه مث فلانیه منم هیچی نمیگم بیکارنیستم دهن ب دهن شم. کمتر میبرمش خونه مادرشوهر

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2738

چقد مادرشوهرت اخلاقش بچگونست😞

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔

خخخ مال من به محض حامله شدن من دمشونوگذاششتن روکولشون رفتن بعد۴ سالم هنوز برنگشتن بدون دلیل فقط بخاطر اینکه کمک نکنن.تازه الان پیغام پسغام که بمابگنن بریم دوست شین 

پسر من قدش بلنده میگن به آقا ( پدرشوهرم) رفته سفیده میگن به عمش رفته ولی پاهاش که بزرگه میگن به مامانش رفته 😐😐

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2706