2737
2734
عنوان

سلام شبتون بخیر

107 بازدید | 7 پست

چجوری تاپیکمو بروز رسانی کنم

کاربر قدیمم 🎼یاس گل🌸بعدازمدتها  وتلاش های زیاد دوباره برگشتم...😍امیدوارم که دیگه این دفعه منو لغو کاربری نکنن..منم قول میدم دختر خوبی باشم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم چن ساله تونی نی سایت بودم ولی به هردلیل قطع میشد کاربریم وتواین مدت هم هرسوالی میکردم جوابی نمیدیدم چون بعدش کلی تاپیک میومد که سوال من دیگه گم میشد میون اون همه تاپیک

کاربر قدیمم 🎼یاس گل🌸بعدازمدتها  وتلاش های زیاد دوباره برگشتم...😍امیدوارم که دیگه این دفعه منو لغو کاربری نکنن..منم قول میدم دختر خوبی باشم😘
2731
بره چی

گلم چن ساله تونی نی سایت بودم ولی به هردلیل قطع میشد کاربریم وتواین مدت هم هرسوالی میکردم جوابی نمیدیدم چون بعدش کلی تاپیک میومد که سوال من دیگه گم میشد میون اون همه تاپیک

صلام خوبی شب توهم بخیر😃

عزیزم ممنون ..شب شما به خوشی

2738