2733
2734
عنوان

مدل ارایش عروس👰🏼👰🏼👰🏼

628 بازدید | 22 پست

از اونجایی که من خیلی ادم ازدواجی بودم

مدام در عنفوان جوانی به فکر سبک ارایش عروس و اینا بودم بعد اون‌دوران یادش بخیر ارایش خلیجی مد بود‌منم اون دوران مدام به دیال اپ به اینترنت وصل میشدم انواع سایه چشم خلیجی با مدل موفشن و میدیدم و بعضیاشم دانلود میکردم که داشته باشم 

بعدها مدل ارایش خیلی ساده و اروپایی اومد ارایش سبک و ساده و یک گریم ساده با یه مدل موی ساده که یا گل میشد با تور  یا بافت مو داشت 

الان فعلا طبق اپدیت های جدید من مدل ارایش شاین مد شده منم عاشقش شدم مدام مدل عروسای این شکلی میبینم خوشم میاد 

ولی خوب چه فایده الان من یه فایل با ۴۶۹۸۵۴۲۲عکس دارم از زمان عروس فشنی تا الان اما هنوز این داماد خوشبخت و پیدا نکردم😆

فان#  

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

ایشالا سوار بر خر سفید بیاد تا عید امسال 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چن سالته؟ ایشالاپیدامیکنی

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2728
2738
حالا لامثب داری دعا میکنی چرا نمیگی سوار بر شاسی سفید

دلامذهب(لامصب)این شکلی مینویسن.

شاید بقیشم داری اشتباه میزنی😁

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
بااین تفاسیر چن سالته🤔از زمان ارایش خلیجی‌قصد مزدوجی تاالان هووو

زیاد قدیم نبود از صنعت مد و زیبایی غافل نباشین تندی میره جلو

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
حالا لامثب داری دعا میکنی چرا نمیگی سوار بر شاسی سفید

اونم داریم برا سال ۲۰۳۰ مشکلی نداره؟😁 

گفتم حجم فایلت بزرگتر نشه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706