2737
2734
عنوان

خانما با حیا بودن یه مرد تا چه حد طبیعیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2993 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داره میگن چرا داره نداره نرمال نیست ،بدبخت پسرا😂😂

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2728

بنظرم اینجورمردا پاستوریزه ومثبتن ینی بلدنیستن چجوری رفتارکنن با ی خانوم چون تجربه ای ندارن..ولی من باورم نمیشه مردا دوست دخترنداشته باشن .. نمیدونم بازم این نظرمنه

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡
2738

آره پسر خاله ی من

هم نرماله هم پسر خوبیه

اهل کار کردنه وقت دوست دختر نداره

۳۹ سالشم هست

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
یعنی چی مرده?

یعنی دیگه بچه نیست که بهش میگید پسر. مرده، مرد. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

حالا این چندتا آقایی هم که موندن سالمن شماها یادشون بدید برن مثل بقیه بشن😒😒😒😒😒

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
خب دارم راهنمایی میگیرم ازتون شاید فکر من اشتباه باشه

عزیزم اینقدر اینجا بودی که تاثیر گرفتی. 

متاسفانه خیلی از خانومهای اینجا خودشون مشکل روحی و اخلاقی دارن ولی طوری رفتار میکنن که  گاهی باعث بدبینی دیگران به مردها میشن. 

خیلی از حرفهای اینجا راست نیست درباره مردها. 

خیلی از خانومها هم دروغ میگن. حواست باشه.

2706