2703
2553

سلام بچه ها میگم ترس ازاینده ندارین ؟تواین گرونی خرج مخارج نمیدونم مستقل بودنتون کار داشتن؟ازدواج کردن فکرشو میکنین چه بلایی سرتون میاد بدش؟ چقد مهریه اینا گرفتین داراییتونه چطور خودتونو ساختین یا مخاین خودتونو جمع جور کنین موفق بشین بیاین که این فکرو خیال داره دیونم میکنه😔😔

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
نگو که دلم خونه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

شما چرا حرف بزن دل منم اروم کن😢😢😢تواین جامعه بااین وضع زن تنها گرونی 😢

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالته؟

راهی نیست ب هم رجوع کنید؟

باورکن زندگی بعد طلاق خیلی سخته

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
2720

من به اصرار خانواده ها یه فرصت دیگه بهش دادم و برگشتم سر زندگی. برنامم اینه که از این لحظه فقط به فکر مستقل کردن خودم باشم. که راحت بتونم این آشغالو از زندگیم بندازم بیرون. در حال حاضر با دست خالی طلاق بگیرم خیلی برام بد میشه

۵ دقیقه بعد از تولدتان، اسم، ملیت و دین شما را تعیین می کنند؛ و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی می کنید که خودتان انتخاب نکرده اید!!
چند سالته؟ راهی نیست ب هم رجوع کنید؟ باورکن زندگی بعد طلاق خیلی سخته

23 نه راهی نیست😢اره میدونم سخته ولی نمیشه دیگه

چند سالته؟ راهی نیست ب هم رجوع کنید؟ باورکن زندگی بعد طلاق خیلی سخته

حتی اگه مستقل باشی؟

۵ دقیقه بعد از تولدتان، اسم، ملیت و دین شما را تعیین می کنند؛ و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی می کنید که خودتان انتخاب نکرده اید!!
2714
بیاید جمع بشیم هممون ی خونه کرایه کنیم باهم زندگی کنیم منم دوست دارم جداشم خسته شدم ازش فقط مشکل خون ...

اره کاش هم اجاره خونه کم میشه همم باهم خوشیم😢😢با یذره پولی که میدن نمیشه خونه رهن کرد یاخرید حداقل اینطوری بهم امید زندگی میدیم😢

بیاید جمع بشیم هممون ی خونه کرایه کنیم باهم زندگی کنیم منم دوست دارم جداشم خسته شدم ازش فقط مشکل خون ...

مشکل درامدو پوله لعنت به بی پولی 😢😢😢

اره کاش هم اجاره خونه کم میشه همم باهم خوشیم😢😢با یذره پولی که میدن نمیشه خونه رهن کرد یاخرید حداقل ...

من ک دیگه بریدم از این زندگی از این شوهر همش میگم کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم سرکار میرفتم خودم واس خودم زندگی میکردم 

من به اصرار خانواده ها یه فرصت دیگه بهش دادم و برگشتم سر زندگی. برنامم اینه که از این لحظه فقط به فک ...

بتونی دیگه مردا انقد زرنگن نمیزارن یه پاپاسی به من وتو برسه 😣😣

من ک دیگه بریدم از این زندگی از این شوهر همش میگم کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم سرکار میرفتم خودم واس خو ...

منمم همششششش کاااشش درس میخوندم کاره ایی میشدم مستقل میشدم بعد شوهر الان عمرمون رفته سنمون رفته تازه برا درس ازاول باید شروع کنیم کلی سختیای دیگه کارباشه نباشه😔😔😔

واقعا من ک هرچی دختر مجرد میبینم دورو برم میگم ازدواج نکنید 

منم میگم اول درس کار بعد شوهرر شوهر همیشه هست ولی فرصت درس کار سنت رفت بالا کم پیش میاد😢

2706