2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

85 بازدید | 13 پست

من تنبلی دارم به شوهرم نگفتم یعنی یه بار تو نامزدی گفتم پرولاکتین هم داشتم بعدش عروسی کردیم پرولاکیتنم خوب شد باشگاه هم میرفتم پریودام مرتب بود دیگه سه سال عروسی کردم دوسال جلوگیری داشتم  اما ی ساله توی اقدامم دکتر رفتم دو ماه پیش چکاپ کامل کامل دادم همه نوع تستی فقط عفونت قارچی داشتم که تا یک ماه انواع پماد و کپسول خوردم  و سونو گف تبلی داری الان البته مدتیه باشگاه نمیرم چند ماه دکترگف تخمدانت متمایل داره میشه به تخمدان تنبل ... ی دکتر معروف رفتم گف فقط ورزش کن یکی دیگه متفورمین و دوفاستون و فولیک اسید هم داد گف بخور و ورزش حتما حتما دوباره شروع کن من جند ماه ورزش نمیکم اما تو این یه سال باردار نشدم احتمالش هس پریود مرتب بیاد سر تاریخ ولی تنبلی باشه؟؟ لطفا از تجربه های تنبلی تخمدان که خوب شده و باردار شدین بگین ..بچه دوست دارما ولی الان خیلی استرس دارم از بس بی بی منفی زدم میگم حتما امادگی بچه دار شدن ندارم  برا همین دکتر دوز قرصام گف یه جور چیده ام که فقط تنبلی ات خوب شه و کنترل شه به مرور متفورمین روزی دوتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من استرس ندارم نمیدونم شاید هم دارم

داری منم تنبلی داشتم پرولاکتینم یه کم بالا بود از سینه هام ترشح میومد به خاطر همینم پریودام بهم ریخته بود ۴۰ روز قطره ویتاگنوس خوردم خداروشکر باردار شدم

دو تا راهنمایی دارم برات. یک استرس رو دور کن.و اینکه به هیچ عنوان بی بی نخر که این خودش بدترین استر ...

یک ساله بی بی میخرم یه خطه همش چند ماه نگرفتم این ماه کمر درد دارم پریود  نشدم بی بی زدم یه حط ..ببین یه حالی ام بی بی نزنم عین حیالم نیس ولی بعدش افسرده شدم خواهر شوهرم سر یه ماه حامله شد من غصه خوردم

2738

[QUOTE=120411465]یک ساله بی بی میخرم یه خطه همش چند ماه نگرفتم این ماه کمر درد دارم پریود  نشدم بی بی زدم یه حط ...

توکل بخدا کن و به هیچ عنوان نزن تا حداقل ی هفته از پریودت بگذره .

به لطف خدا امیدوار باش من دو سال منتظرم اما بی بی چک ی بارم نزدم

محتاج نگاه خداوند