2726
من خودم مدت زیادی عفونت داشتم تمامی دارو ها رو هم استفاده کردم و متاسفانه خوب نشدم یه پماد رو استفاده کردم خدا رو شکر خیلی زود جواب گرفتم
گفتم این پماد رو بزارم اینجا اخه می بینم این روزا تایپیک های زیادی در رابطه با عفونت زده می شه

اسم پماد عصاره آویشن ( کرم واژینال لکورکس Leucorex Vaginal Cream ) از شرکت باریج اسانس هست
اینجا عکس این پماد رو ببینید
http://www.barijessence.com/?page=relatedarticle&itemid=32
واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد
برای جلوگیر از عفونت نکات مهم و ساده ای وجود داره شاید رعایت نکنیم بعضیامون
روی مبل چرم و یا صندلی که روکش پلاستیکی یا چرمی داره نشینید این نکته خیلی مهمه

لباس زیر پلاستیکی نپوشیذ لباس زیرتون رو با بقیه لباس و یا توی لباسشوییی نشورید حتما جداگونه بشورید و تو افتاب بهن کنید اگه خونتون آفتابگیر نیست سعی کنید اتو کنی لباس زیرا رو
از داروخانه یه بسته اپلیکاتور بگیرید که نیاز نشه هرشب اپلیکاتورت رو بشوری و بعد از هر بار استفاده بندازییش
یه بسته اپلیکاتور تقریبا 700 تومان گرون نیست
واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد
مرسی از اطلاع رسانیت عزیزم
من چه و که هستم؟ جواب: من حاصل جمع همه‌ی چیزهایی هستم که بر من گذشت، همه‌ی آنچه شاهد بودم و همه‌ی آنچه بر سرم آمد. من همه‌ی کسان و چیزهایی هستم که بودنشان در جهان بر من اثر گذاشت و از من اثر گرفت. من همه‌ی چیزهایی هستم که بعد از رفتنم اتفاق می‌افتد و اگر نیامده بودم اتفاق نمی‌افتاد.اما نه اینکه وجودم استثنایی باشد، هر (من) هر کدام از مایی که الان ششصد میلیون شده ایم ، مجموعه ی مشابهی را در خود داریم . برای آخرین بار تکرار میکنم؛ برای فهمیدن من ،باید دنیایی را به کام بکشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم مامی آرشیدا اخه می دونم چه درد بد و و حشتناکیه
2728
توت فرنگی جون مشغول درست کردن افطار و شام بودم همین الان اومدم

اگه بارداری نباید استفاده کنی ولی اگه هم عفونت داشته باشی و با عفونت باردار شی هم احتمال سقط هستت خداینکرده هم واسه چشم نی نی خوب نیست اول عفونتت رو با همین پماد آویشن رفع کن
به نظر من جلوگیرت رو فعلا قطع کن یه بسته از همین پماد آویشن استتفاده کنی یکسالی عفونت نمیاد سراغت البته اگهخودت هم رعایت کنی
تب سنتی میگه زن باید قبل از بارداری رحمش رو پاک کنه که بچه توی یه مخیط پاک و سالم رشد کنه
مثلا قبل از بارداری با خوردن آویشن و دارچین خصوصا موقع پریودی قب قبل از باردرای انجام بدی تو زیبایی وپوست بچه هم تاثیر داره
2706