2726
عنوان

کیک بدون همزن میشه؟

237 بازدید | 14 پست

همزنم خرابشده

شیر تو یخچال دارم که داره خراب میشه 

هوس کیک شکلاتی خوشمزه هم کردم

باقی موادشم اتفاقی دارم

اگه بلدین راهکار میدین

از تو گوگل دستور ندین میخوام دستور امتحان شده و مطمئن باشه

ممنون

بازم هیچی...

فکر کنم با همزن دستی هم بشی

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
فکر کنم با همزن دستی هم بشی

بشه

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همیشه بدون همزن میپزم مگر کیک اسفنجی بخام ک همزن برقی میخاد البته با دستیشم میشع

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
خب چطور میشه  آخه شکر و آرد و اینا با هم زن برقی خوب یکدست میشه احساس میکنم با قاشق یا دستی گ ...

من قبلا با مخلوط کن درست میکردم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
منم الان آسفنجی خیس میخوام درست کنم احساس میکنم گوله بشه شکرش🤔

شکرشو بسابون ک قشنگ حل بشه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706