2726

سلام من الان هفته 17بارداری هستم سینه هام میخاره فک کنم میخاد ترک بخوره😭

از قبل هم ترک داره تازه😬

چی کار کنم برای جلوگیری از ترک سینه و شکم?

روغن زیتون و کرم موستلا رو تعریفشو شنیدم نمیدونم کدومو بگیرم.

اصلا کسی بوده که قبلا ترک داشته باشه رو بدنش ولی تو بارداری چیزی بزنه که ترک نخوره?

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  

از قبل تو دوران بلوغ سینه هام ترک خورده ولی تو بارداری هنوز ترک نخورده

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبلا یه کم روی رون پام ترک داشتم توبارداری هر روز با کرم مارکاریت چرب کردم خیلییی کم ترک ریز اونم فقط دور نافم خورد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
از قبل تو دوران بلوغ سینه هام ترک خورده ولی تو بارداری هنوز ترک نخورده

الان زوده خب

من تاهفته اخر هیچ ترکی نداشتم هفته اخر چندتا ترک خورد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
هرچی میتونی بزن خسیسی نکن بعدا هزینش خیلی بیشتر میشع

حتما تاثیر داره دیگه نه?

حالا ممکنه بنابر جنس پوست بازم ترک بخوره ولی بی تاثیرم نیست درسته?

کاری نمیشه کرد .. من لوسیون و روغن بادام و روغن زیتون و کرم و هرچی بگی زدم باز ترک برداشت .. البته تا ۷ تموم کردم چیزی نشد یهو تو هشت برام جبران کرد که همش فدای سر نی نی نازم

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
هرچی میتونی بزن خسیسی نکن بعدا هزینش خیلی بیشتر میشع

روغن بچه هرروز بزن به شکم و سینه و ران و ببخشیدها باسنت..

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
من قبلا یه کم روی رون پام ترک داشتم توبارداری هر روز با کرم مارکاریت چرب کردم خیلییی کم ترک ریز اونم ...

بقچه جان میگم شماکه تازه زایمان کردی بی زحمت اخرین تاپیکمو میخونی کمکم کنی؟

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟
من قبلا یه کم روی رون پام ترک داشتم توبارداری هر روز با کرم مارکاریت چرب کردم خیلییی کم ترک ریز اونم ...

از چند هفتگی ترک شروع میشه من روغن زیتون میزنم شکنم تا حالا ترک نشده ولی ران و یکم سینه شده هفته ۲۹ هستم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
الان زوده خب من تاهفته اخر هیچ ترکی نداشتم هفته اخر چندتا ترک خورد

شما چی میزدی?

شما چی میزدی?

کرم مارگاریت

روغن بچه هرروز بزن به شکم و سینه و ران و ببخشیدها باسنت..

روغن بچه هم به انتخابام اضافه شد😖

هرکس یه چیز میگه

2706