2726
عنوان

بیایید بگید حق با منه

142 بازدید | 14 پست

شوهرم سه روز مرخصی داره دیروز از صبح تا هشت شب گوشی رو از دستش زمین گذاشت البته گوشی منو چون مال خودش ساده است تو نت بود آخر شب دعوا کردم گفتم چه خبره همش زیاده روی میکنی و اینا امروز باهام خیلی سرد حرف میزنه میگه تو نمیذاری من تو مرخصی ها استراحت کنم در حالی که بخدا هیچ کار نمی گم بهش فقط دیروز از صبح زود دیگه تو اعصابم رفت خودم رو کنترل کردم آخرش شب گفتم اصلا از جای خوابش بلند نشد تا شب فقط نیم ساعت برای صبحانه بلند شد میگه از این به بعد نباید مرخصی بگیرم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو منت سرم.میذاری؟

نگیر به درررک

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2728

یعنی من صبح نه بیدار شدم دیروز دیدم بیدارت تو اینترنت هست با گوشی من فیلم میبینه شما هم باشید دعوا میکنید تا شب پوند تو جا خواب و گوشی دستش الان هم قیافه گرفته 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
وا مرخصی گرفته بشینه تو خونه؟ پاشین برین سفر بگردین. برنامه ی تفریحی بچین‌. پرا مرخصی گرفته پس

هر دفعه مرخصی میگیره اینکارها رو میکنه آخرش دعوا میکنم هوا برفی هست الان ولی تو تابستان هم مرخصی میگیره بست میشینیم تو خونه یا هم با دوستان می ره شش هفت ساعت 

واااااا خب مرخصی نگیره.والا.شاید خسته روحی بوده سر تو خالی کرده سخت نگیر

والله دیروز اونقدر تحمل کردم از حرصم نه ناهار خوردم نه شام 

آخر سر دیگه گفتم والله تو هر دفعه بمونی منو با این کارها ناراحت میکنی و اینا 

هر دفعه مرخصی میگیره اینکارها رو میکنه آخرش دعوا میکنم هوا برفی هست الان ولی تو تابستان هم مرخصی میگ ...

یدونه بزن وسط پاش از مردی ساقط شه

اینا فقط اسم مردو یدک میکشن

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
یدونه بزن وسط پاش از مردی ساقط شه اینا فقط اسم مردو یدک میکشن

والله

2706