2733
2734
عنوان

بیاین بگم صب چطور داشتم میمردم و زنده میشدم 😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2314 بازدید | 95 پست

حالا اگه گفت

اگه گفت

اگه گفت

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای..خب منم ی بارموندم پشت در بابرنج درحال جوش باشعله زیاد

چی کارکردی؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
تا اسی تعریف کنه. منم یه بار داشتم راهروی دم دم رو جارو میکشیدم تخ در بسته شد با تیشرت و شلوار😅😅😅 ...

پاااااارههههه شدممممم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2738

دخترم پنج ماهه بود ..تازه چهاردست وپا میرف..یه روز،شیشه شیرشو دادم دستش رفتم دسشویی...در از بیرون قفل شد من اونجا گیر افتادم 

وااااای یادم بیفته حالم بدمیشه..چقد داد زدم که یه همسایه بشنوه اصلا انگار ن انگار...آخرش با دستم محمد زدم شیشه رو شکوندم

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
واییییی من گرخیدم اینجا😵 خب؟

فقط يكبااااار تو تاپيك قطره چكوني وايسادم تا بقيشو بگه!

ديديييييييي 

نه واقعا ديدي؟؟

دستتو بده بريم😑🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
نمیگه نمیگههه نمیگهههههه

🙊🙊🙊🙊😂😂😂😂

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

از یکیشون گوشی گرفتم زنگ زدم شوهررم بیاد در و باز کنه 

تا شوهرم بیاد اودم تو حیاط صدای گریه های پسرم بلندتر شده بود منم اینور زجه میزدم و اشکام میومد 

دیگه تحمل نکردم اومدم با یه میله اهنی شیشه رو بشکنم هرکار کردم نشد پسرمم بیشتر ترسید دوباره رفتم بیرون منتظر شوهرم خیس خیس بودم میلرزیدم از سرما یه بیست دقیقه طول کششید شوهرم اومد بمیرم واقعا کاش میمردم ولی پسرمو تو این حال نمیدیدم سرش از شدت گریه تکون میخورد

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
فقط يكبااااار تو تاپيك قطره چكوني وايسادم تا بقيشو بگه! ديديييييييي  نه واقعا ديدي؟؟ دستتو ب ...

باش😕

👭🚶🚶🚶🚶🚶

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706