2733
2739

خب تامین داری برو میلاد. نجمیه چرا؟! خوبه؟ من مسلح دارم ولی نجمیه رو دوست ندارم. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با دفترچه ۲۰۰ تومن بیشترنمیشه

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2731

نجمیه نیمه دولتی و نیمه خصوصیه

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
خب تامین داری برو میلاد. نجمیه چرا؟! خوبه؟ من مسلح دارم ولی نجمیه رو دوست ندارم. 

اخه ی بار رفتم توشخیلی خوشم اومد از فضاش البته قسمت زایمان و ایناش نرفتم.جمع و جور و خلوت و خوبه و تعریفشم شنیدم

خو اگه داری چرا نمیری برات مفت درمیاد

میلاد شلوع و پلوعه بنظرم

من میدونم.با ایرانیان ۴میلیون.تازگیا زنگ زدم

عزيزم بيمه ايرانيان چه نوع بيمه اي هستش؟؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
اخه ی بار رفتم توشخیلی خوشم اومد از فضاش البته قسمت زایمان و ایناش نرفتم.جمع و جور و خلوت و خوبه و ت ...

الان باردار نیستم. درکل دوستش ندارم البته دخترم همیشه میبرم اونجا متخصص اطفال. خوبه. ویزیتش 1500میشخه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738

نجمیه مزخرفه اصلا خاطره خوبی ازش ندارم...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
همون بیمه ی چرتی ک دولت برامون درست کرده سالیانه۵۸۰بریزیم خدمتشون

آهان ببين يه سوال من شوهرم كارش دولتي نيست،

بنظرت خودمون تامين اجتماعي خودمونو بيمه كنيم بهتره يا همين ايرانيان بيمه كنيم و بيمه عمر و بيمه تكميلي؟؟

درصد تخفيف دفترچه تامين اجتماعي با بيمه ايرانيان يكيه تو بيمارستانا؟؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2706