2726
عنوان

کیک و دسر خوشمزه + عکس 😋😋😋😋😋😋

1209 بازدید | 22 پست

خانوم گلی ها کدبانوهای خوش سلیقه سلام من فردا با نامزدم قرار دارم می خواستم براش یه دسر درست کنم اگه چیزی درست کردید عکس بفرستید ایده بگیرم (از اون کیکا که هر تیکه شو یه چیزی بالاش میریزنم می خوام )🥰

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣

من رژیمم مث معتادا شدم دقیقا.هرشب با شوهرم ولی خوراکی میخوریم دسر و تخمه و ....الان امشب موندم چکار کنم.الانم چشمم به یخچاله

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسم اون کیکا چیه که بالای هرتیکه شو یچی میریزن؟

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728
من رژیمم مث معتادا شدم دقیقا.هرشب با شوهرم ولی خوراکی میخوریم دسر و تخمه و ....الان امشب موندم چکار ...

ما پریشب از بس خورده بودیم همسرم میگفت الان منفجر میشیم😅چیکار کنیم دیگه دل خوشیمونه دیگه

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
یاد دوران دوستیمون افتادم پودر کیک آماده میخریدم درست میکردم روشوم با میوه تزیین میکردم میبردم😅

منم همینطوررر  

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من رژیمم مث معتادا شدم دقیقا.هرشب با شوهرم ولی خوراکی میخوریم دسر و تخمه و ....الان امشب موندم چکار ...

چون گرسنه ای و قندت پایینه هرچقدم هله هوله بخوری سیر نمیشی و متاسفانه هله هوله کالری بالایی داره .

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
کیک فنجونی درست کن روشو خامه یا شکلات بزن از این شکلات رنگی هام بریز روش

🤤🤤🤤🤤🤤

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
ما پریشب از بس خورده بودیم همسرم میگفت الان منفجر میشیم😅چیکار کنیم دیگه دل خوشیمونه دیگه

من رژیمم از ۶۵شدم ۷۲🤦‍♀️

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
من رژیمم از ۶۵شدم ۷۲🤦‍♀️

من از 60شدم 66 ولی خب نمیتونم نخورم حالم بد میشه باید ورزش کنم و تحرک داشته باشم

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

من اینارو دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2706