2726
عسیسسسسسم کوچولوئه که... دردش میاد...

آره دردش میاد ولی دوست داره. میگم تو که اینقدر اذیت میشی کرم موبر بذار میگه نه. ولی نمیدونم چرا موهاش نازک یا کم نمیشه؟! همینش خیلی عجیبه برام

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی فروشگاه های معتبر هیت موم یا باید برم مغازه لوازم آرایشی؟

همون مغازه آرایشی بهداشتی یا حتی خرازی سر کوچه تونم بری داره. اکثر جاها دارن

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2728
چن ورق داخلشه عزیزم ؟

یادم نیست فکر کنم ده ورق دو رو ، که میشه بیست ورق

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
استفاده چه جوریه؟ من تا حالا استفاده نکردم

ورق ها رو بین دو دستت گرم میکنی و از هم باز میکنی و میچسبونی روی پا، و در جهت خلاف رویش مو، از پوست پا یا بدن، جدا میکنی.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
آره دردش میاد ولی دوست داره. میگم تو که اینقدر اذیت میشی کرم موبر بذار میگه نه. ولی نمیدونم چرا موها ...

اتفاقا با موبر در دراز مدت موها نازک تر میشن. 

اخه مه موهای دست و پاش ضخیم شده؟

از الان بیوفته تو خط اپیلاسیون میدونی چند سال باید این کار رو بکنه؟

اگر صلاح میدونی کلا منصرفش کن. ما که از بیست سالگی این کارها رو شروع کردیم خسته شدیم از اپیلاسیون کردن!

خود موم رو میگماااا ؟نواری رو که دارن میدونم

بله موم هم دارن. من هفته پیش از رفاه موم "کنز" خریدم...

واسه بدن به صرفه نیس گرون درمیاد . خشاب خوبه و مومک .  اون نوارا فقط واسه زیر بغل خوبه و صورت ...

اتفاقا خیلی به صرفه است. من یک بسته رو ماه ها استفاده میکنم. جااای پر موی دست و پا رو با موم اماده میگیرم و جاهای کم پشت تر و یا بد جا و قناس رو با اپیلیدی...

اینجوری ترکیبی خیای به صرفه است...