2737
2734
عنوان

دوستان برم نامزدمو جر بدم یا نهههه؟؟؟😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2392 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم کاش این رابطرو تمومش کنی به نامزدت بگو من که بهت خیانت نکردم فقط حرفی زذم هر زنی هر دختری دردای دلشو میشنیه حرف میزنه نیاز به دردو دل داره تو که شعور اینو نداری بهتره تمومش کنیم عزیزم نامزدت که بخاطر یه حرف اینجوری میخاد زندگیو بهت زهر کنه شاید یه روز دشمنی اومد گفت زنت با پسریه کسی که اینجوری سریع بخاطر چها ‌کلمه پشتتو خالی میکنه توقع داری تو زندگی حامی تو باشه بعدشم بهش بگو اگه من یک کلمه حرف زدم نازد دوستت صد کلمه حرف زد ولی دوستتم مول تو میخاد ازش جدا شه یا زندگیشو زهر کنه طلبکار باش همیشه تو سری خور نباش

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
از نامزد قبلیش سوال کردمو عکسشو نشونم دادو راجب ی پیامایی بهش گفتم

این حق توعه که از گذشته ش بدونی بنظرم خودت باعث شدی اینطوری سوارت بشه والا من عکس زن قبلی شوهرمو دیدم زندگیو بهش زهر کردم 😑جرعت نکرد حرف بزنه فقط قربون صدقه م میرفت اروم بشم اخ دختر اخ از دستت نزار بیشتر از این سوارت بشه

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2738
از نامزد قبلیش سوال کردمو عکسشو نشونم دادو راجب ی پیامایی بهش گفتم

شاید نامزدتون دست پیشو گرفته پس نیفته،وگرنه اینهمه جبهه گرفتن و عصبانیت بی معنیه!

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است