2737
2734

ما ۱۲ سال پیش ازدواج کردیم تا ۱۰ سال پیش همه چی خوب بود تا اینکه ایشون خیانت کرد.مدتی که باهم خوب نبودیم و میخواستیم جدا بشیم بعد گفت جبران میکنم .خانواده اش هم خیلی اهل دخالتن.حالا .

چندبار تا حالابا من دعوا کرده که تو فلان جا به خواهرم محل ندادی .مثلا وسط مجلس خواهرش اس داده زنت خودشو میگیره یا فلان .من خیلی کم درمورد دیگران صحبت میکنم و برام مهم نیست کی چیکار میکنه و سرم تو کار خودمه هیچ وقتم حسودی نمیکنم و کاری به کسی ندارم ولی خانواده اون همش در حال غیبت و گرفتن آمار زندگی بقیه.چندباری به شوهرم گفتم نه اینطور نبوده و من همچین آدمی نیستم که بی ادبی کنم به کسی.همین خواهر حالا مدتی دقیقا همین کارایی که میگفت من میکنم رو داره انجام میده .منم به همسرم گفتم ببین خودت شاهدی که این رفتارا از طرف خودشه .بعد به من گفت به من نگو ممکنه فاصله ام رو با تو زیاد کنم و ازت خوشم نیاد .

یعنی بخاطر حرف اونا با من دعوا میکنه بعد منم هیچی نباید بگم !منم گفتم من قصد نداشتم ناراحتت کنم فقط هدفم این بود فردا باز نیای با من دعوا کنی .حالا وقتیم حرف میزدم شوهرم سرشو بلند نکرد نمیدونم عصبانی بود یا خجالتزده.

خواهرش مطلقه است و خیلی هم تلاش کرد که من و همسرم جدا بشیم ولی این اتفاق نیافتاد.

سلام عزیزم . شما الان بارداری اصلا نباید حرص بخوری که . متاسفانه بعضی مردا اینجوری هستن . همسر خودمم خیلی خیلی طرف خانواده خودشه تا جایی که بهش میگم آقا به مقدساتت توهین نشه البته با شوخی و خنده ها . خواهر شوهرت دیگه خیلی حسادت داره به شما 

هیچی ،اصلا به خواهر شوهرت اهمیت نده،به هیچ عنوان کارهای خواهر شوهرت رو گزارش نده،به شوهرت هم بگو خودمون موضوع رو حل میکنیم،به خواهر شوهرت هم با مهربونی و سیاست بگو هر چی هست بیاد به خودت بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم . شما الان بارداری اصلا نباید حرص بخوری که . متاسفانه بعضی مردا اینجوری هستن . همسر خودمم ...

راستش ناراحت نیستم فقط در تعجبم چرا اینجوری میکنه .پس شما هم مثل خودم فکر میکنی از حسادته .

2728
راستش ناراحت نیستم فقط در تعجبم چرا اینجوری میکنه .پس شما هم مثل خودم فکر میکنی از حسادته .

بعضی آدما اصلا زندگی بقیه مهم نیست حالا میخواد برادر باشه . خواهر باشه . این خواهر شوهر جنابالي دیگه خیلی آخرشه . وقتی پیام میده به همسرت که خانمت فلان کرد یعنی اصلا خوبی زندگيتو نمیخواد . خیلی باید با سیاست رفتار کنی باهاش من واقعا نمیدونم چه جوری رفتار کنی که به ضرر خودت نشه وگرنه حتما ميگفتم

رفتم‌عنوان‌تایپیکات رو دیدم ، شوهرت خیلی دنبال بهونه ست که کارای خودشو توجیه کنه ، یعنی تو خوبم باشی شوهرت باز دنبال ایراد و بهونه ست ، اگه چیزی رو فکر میکنی حق هست پس کوتاه نیا اصلا ، به شوهرت اجازه نده که حتی ذره ای رای تو رو به دیگران بده.

شده با گریه زاری و مظلوم نمایی تو تنهایی تو  خونت 

خیلی کار به جای باریک کشید با سلیطه بازی

حواست باشه اصلا اصلا اصلا اصلا پیش دیگران با شوهرت دعوا و بحث نکنی

2738