2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر عجله داری صبور باش   

میتونی از همسرت هم بپرسی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اگ عروسی کردی هیچی نمیبرن معمولا اگ نامزدی لباس طلا و خرتو پرت زیاد میخرن

عقد کردیم.واسه من یه پلاک خریدن۱/۵.برای عیدم.ولی من مطمئنم کوردا خیلی واسه عروسا هزینه میکنن.میشه بگین دقیقا چیا میخرن

2738
عقد کردیم.واسه من یه پلاک خریدن۱/۵.برای عیدم.ولی من مطمئنم کوردا خیلی واسه عروسا هزینه میکنن.میشه بگ ...

رفتی سر خونه زندگیت یا نه؟ آخه خودتم دقیق نمیگی ک هنوز نامزدی یا عروسی کردی ک من بهت بگم...بعدشم میشه بگی کرد کجان؟

رفتی سر خونه زندگیت یا نه؟ آخه خودتم دقیق نمیگی ک هنوز نامزدی یا عروسی کردی ک من بهت بگم...بعدشم میش ...

عقد هستیم.من خونه بابام هستم.کرد کردستان هستن.بانه

من پرسیدم.میگه هیچی

هر قسمت یه رسمی داره..... بعضیا پول و لباس بعضیا طلا.. ولی اگه خودتون رسم دلرید حتما بهش بگو.... من دوستم.. نوروز تامزد بود.‌ برا عید براش سفره هفت سین اوردن که زیر هرچی یه تیکه طلا قایم کرده بودن سوپرایز شه

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706