2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامم عزیزم 

یه مرکز سمته ونک هست به اسم لوتوس 

خیلی عالیه ، دستگاشون جدیدترین دستگاهیه که به بازار اومده ، من بعده 6 جلسه که رفتم جواب گرفتم الان فقط سالی یبار میرم ، این شماره مطبشونه 88053502

2728

لیزر موهای زائد در شرق تهران

کلینیک زیبایی ترنج  77113340 :: 77112963

لیزر موهای زائد یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای زائد بدن محسوب میشود که در سال های قبل تقاضا براى لیزر موهای زائد افزايش زیادی داشته است. که باعث خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی می شود.

آدرس: تهران – تهرانپارس خیابان استخر - مجتمع پزشکی ترنج

من دکتر مهرگان رو بهتون معرفی م یکنم کارشون خیلیل خوب بود. لیزر موهای زائد فول بادی انجام دادم زیاد اذیت نشدم بر خلاف دوستام که جای دیگر رفته بودن می گفتن سوخته بودنن  و تازه نتیجه هم نگرفته بودن. 

من گلینیک لیزر تهرانپارس پیش دکتر راحمی رفتم راضی بودم دستگاهشون الکس کندلا و فک میکنم از این دستگاه ...

شما اینجا رفتی خوب بود ؟ جواب کرفتی ؟ کسی که انحام میده خانم هست ؟ واینکه اقا توی مطب هست یا واسه لیزر میان ؟ بعدم از نظر بهداشتی میگن برای هر کس سری مخصوص میزارن واسه لیزر اونجا اینجوریه ؟ 

سلام من مرکز لیزر آروین رفتم و واقعا فوق العاده بودن . جلسه اکل کع رفتم ۹۰ درصد موهام ریزش داشت و من واقع راضی ام . این شمارشونو میزارم که هرکی خواست وقت بگیره و دعام کنه 

۰۹۱۹۸۳۲۷۲۱۸

سلام دوستان.من توی خیابون پیروزی رفتم مرکز لیزر آریسا

دستگاهشون الکساندرایت الیت پلاس.خیلی عالی.من با ی جلسه بیشتر 90 درصد موهام رفت ک رفت.الان جلسه هامو رفتم.هر چند ماهی میرم شارژ.درد نداشت چون خنک کننده قوی داشت.با پوست هم برخورد نداشت.ختما برید و از شر موهاتون خلاص بشید.شمارشون 33324581

من خودم ی ادم حساس هستم و جایی ک میرم باید بهترین باشه.مرکز لیزر آریسا توی خیابون پیروزی.عالیه.دستگاهشون الکساندرایت الیت پلاس.با پوست تماس نداره.ادم خیالش راحت.حتمابرید .من خیلی راضی ام..

33324763

2706