2726
عنوان

لطفا بهم حمله نكنيد اومدم كمكم كنيد

1355 بازدید | 41 پست

بچه ها من يك شكست عشقي داشتم 

از اون موقع به بعد نسبت به همه مردا بي اعتماد شدم با هيچ كس نميتونم ارتباط بقرار كنم اصلا از مردا بدم اومده همش فكر ميكنم بخاطر نيازشون ميان طرف خانوما 

اصلا احساس ندارن 

ديگه نميتونم قبول كنم مردي ميتونه زني رو دوست داشته باش 

ميگم زنا نيازشونو تامين ميكنن 

مردا نياز ديگه مثل يك معامله 

ميگين چكار كنم نسبت به همه بدبينم با همه مردا رفتارم بده هركي ازم خوشش مياد يك جوري بدي باهاش رفتار ميكنم 

تو مهمونيا سمت اونايي پسر دارن اصلا نميرم يا كلا مهموني نميرم 

دلم نميخواد هيچكس ازم خوشش بياد همين چند روز پيش امتحان دانش خانواده داشتم

كلا از مردا متنفر شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه ما سگیم ک میگی بهم حمله نکنید😒

😂😂😂😂😂😂😂

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
واقعا  تا اخر عمر تنها موندن سخت نيس؟

یروزی خوشت میاد

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2706