2726

دخترم ۱۵ماهشه اصلا غذا نمیخوره،یعنی دهنشو بازنمیکنه غذابدم حدود۳،۴ماهم هست که وزن وقدش زیادنشده بردمش دکتر واسش زینک سولفات وآهن خارجی ویتامین خارجی داده بهش میدم گفت عفونت وکم خونی داره،ولی بازم‌اشتهاش فرقی نکرده،لطفا بگین‌چیکار کنم غذا بخوره 

الهی خوشبختی بشه تقدیرتون...

۴شیره براش خوبه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر منم همینطور....

ببین بیست وچهارساعته غذا بذار دهنش...هر نیم ساعت دو سه لقمه،اول از غذاهای مورد علاقه ش استفاده کن...یه پارچه پهن کن غذاروبذار جلوش بذار با غذا بازی کنه،ریخت وپاش کنه ..درحین بازی دو سه لقمه بده...موقع بازی دوسه لقنه...تی وی میبینه دو سه لقمه....

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

بزن نت کارتونایی ک بچه ها توش غذا میخورن براش بزار نگاه کنه کم کم خودش مشتاق میشه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

شیر مادر میخوره ؟

پسر منم چن وقت پیشا غذا نمی‌خورد اینقدر حرص می‌خوردم ،کم کم خودش خوب میشه نگران نباشید.

الان دوسالش هست ،بعده اینک از شیر گرفتم از غذا ها و میوه هایی ک بدش میومد هم میخوره

من همه راهایی ک گفتید امتحان کردم ولی بی فایده بود دکتر هم گفت ولش کن همین ک شیرتو میخوره کافیه از غذا بدش میاد شاید وقتی از شیر بگیری بهتر شد بچم 15 ماهشه 8 و نیم کیلو

سویق بهش بده هم اشتهاشو زیاد میکنه و غذاشم مقوی تر میشه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2706