2733
2734
عنوان

روش پخت ماهی غزل بهم بگین

286 بازدید | 29 پست

هم خوشمزه بشه هم  بوی بدش از بین بره

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤

بخوابون تو پیاز و سیر چند ساعت،بعد یخورده نمک و ابلیمو بهش بزن و سرخشون کن

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ماهی های شمالو اصلا طعم دار نمیکنم اگه تازه باشه بویی هم نمیده..

تکه تکه میکنم کاملا سرخ میکنم طلایی و برشته شه 

دلم خواست😋😋😋

ماهی جنوبو باید طعم دار کرد

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

من میشورم و تمیزش میکنم بعد نمک میزنم با سیر رنده شد روش،کامل به تمام ماهی میزنم بعدم زردجوبه رو کامل به بدون ماهی میزنم و میزارم دو تا ۳ ساعت بمونه ،سبزی ماهی هم با پیاز و و تمر جدا سرخ میکنم ،بعد دو ساعت ماهی رو از مواد در میارم و آرد میزنم و سرخش میکنم بعد تو ظرف پیرکس میزارم ماهی و و مواد حشو و روش میریزم و یه طرف پیرکس دیگه میزارم بالاش  (چون فر ندارم از این روش استفاده میکنم زیر شغله گاز و کم میکنم بعد ربع ساعت تا نیم ساعت خاموشش میکنم مزش عالیه میشه 

امروزم ترش تره با ماهی گذاشتم 

خیلی دوست دارم ازین بخورم ببینم چه مزه ایه 😍 کاش ی دوست شمالی داشتم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
من میشورم و تمیزش میکنم بعد نمک میزنم با سیر رنده شد روش،کامل به تمام ماهی میزنم بعدم زردجوبه رو کام ...

حشو چی هست

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤
2706