2737
2734

سلام لطفا راهنماییم کنید هدیه  رو فقط عروس باید برای خانواده دوماد بگیره  یا داماد هم باید برای خانواده عروس هدیه بخره؟اسمش خلعتیه؟قبال چه چی هست؟  چی باید گرفت اصلن؟

هر دو طرف وما فقط خلعتی میبریم پارچه و لباس و .. بستگی داره 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو روز پاتختی؟ هر دو طرف کادو هاسشوم رو میدن؟

نه ما قبلش میبریم🙄تو بله برون رسم دیگه باید دید اطرافیانت چه جوری ان 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
2738

والا سمت ما تا جایی که دیدم عروس واسه فامیل داماد خرید 

مادرشوهر من عشق گرفتن پاتختی داشت ، واسه خودم مت برای مادر شوهرم پارچه مجلسی خریدم با استرش خیلییی خوشگل بود واسه پدرشوهرم پارچه کت و شلوار ، واسه برادرهمسرم و شوهر خواهرشوهرم پارچه پیراهنی ، واسه خواهرش پارچه کتی ، واسه دوتا بچه های خواهر شوهر هم لباس مهمونی خریدیم 

همه رو روز پاتختی اخرای جشن ، زنداداشم آورد گذاشت جلوشون 

دوماد برای خانواده عروس جیزی نمیخره از نامزدی تا عروسی؟

بعد از عروسی با همسرم کادو خریدیم واسه مامان و بابای من 

تو مناسبتهای دوره عقد هم مثل تولداشون و روز پدر و مادر.براشون هدیه می خرید همسرم  

2706