2733
2739
عنوان

خیلی ناراحتم

122 بازدید | 12 پست

من یه دانشجو ام . واسه همین مجبورم خوابگاه بمونم اخر هفته ها بیام خونمون (متاهلم خونمونم جداس) .ولی از یه چیز خیلی ناراحتم . شوهرم تو اون مدتی که من خوابگاهم تو خونه مادرش میمونه .حالا شوهرم به خونه مادرش به خودش مادرش ، به خواهرش، به فضای گرم اونجا وابسته شده . وقتی از خوابگاه میام شب که میشه میگه پاشو بریم خونه مادرم .میریم ساعت 12شب به زور میاد خونمون.

دیشب باهاش بحثم شد. اخه دیروز جمعه بود مونده بود خونه خیلی دلتنگ خونه مادرش شده بود . میگفت من میرم به مامانم سر بزنم . منم ناراحت شدم گفتم نمیشه یه روز هم نری؟ تو وابسته اونجا شدی تو نمیتونی یه ساعت بیشتر تو خونه خودت بمونی .بحثمون بالا گرفت اونم گفت اونجا همه چی راحته غذاش امادس و چاییش امادس . میگفت اگه بتونم کلا میمونم اونجا . 

خلاصه که منم دلم شکست گفتم تمام زحمت ها و محبت هایی که بهت میکنم حرومت باشه .

شوهرم خیلی خیلی دوسم داره دم به دیفه میگه بهترینی . ولی وابسته جمع گرم خانواده مادرش شذه.

من چیکار کنم

هم تودحق داری هم اون

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2728
2738

خونه حوصلش سر میره.چه اشکالی داره.از اینکه وقتش رو با دوستاش بگذرونه که بهتره.تو هم درست تموم که شد کم کم میتونی پابند خونه بکنیش.اما زمان زیادی لازمه با حوصله و صبر.با داد و بیداد و اعصاب خوردی کلا خرابترش می کنی

آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
ینی به نظرتون تو خونه خودش ارامش نداره؟

نه ربطی نداره به آرامش.با این فکرا اعصابت رو خراب نکن.فقط اونجا بیشتر بهش خوش میگذره

بخدا من دوهفته تعطیلی دارم نمیخوام دوروز برم خونه مامانم میگم بمونم خونه . ولی اون ....

خوب تو هم برو.از زندگی لذت ببر.چون فعلا درسات تموم نشده نمیتونی چنین انتظاری ازش داشته باشی.