2726
عنوان

انتخاب بهترین دکتر در اصفهان

1554 بازدید | 24 پست

سلام ب خانومایِ مهربون و دوست داشتنی

من واقعن بین 3تا دکتر عالی تو اصفهان موندم سردرگُمم نمیدونم برم پیش کدوم؟(برای مراقبت های قبل بارداری و اقدام تا زایمان)تجربه ها یا شنیده هاتونو راجع بِ این دکترا بم بگید بتونم تصمیم بگیرم ممنونتون میشم توروخداااا...یه دکتر دلسوز و باوجدان میخام.هرکی هرچی ازاینا میدونه بگه لطفا

تعداد رای : 1
نظرسنجی
دکتر مینو موحدی
0
0%
دکتر مرجان لباف
0
0%
دکتر نرگس علیان
1
100%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دکتر عراقیو تعریفشو شنیدم توی باغ دریاچه

خوبه ولی سرش شلوغه بنظر من کسی که مشکل خاصی نداره نباید وقتشو تلف کنه

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2728
در مورد این دکترهایی ک اسم بردم هیچی نشنیدی یا اطرافیانتون رفته باشن پیشون احیانن؟؟؟

مینوموحدی افتضاح بداخلاق

دکترفقط مرتضی نکویی

اللهم صل علی محمدوآل محمد❤خدایاشکرت بخاطرپسرنازم😍😍😍😍
در مورد این دکترهایی ک اسم بردم هیچی نشنیدی یا اطرافیانتون رفته باشن پیشون احیانن؟؟؟

من برای عفونتم رفتم پیشش خوب بود ولی خیییلی شلوغه. ولی مریضا ازش تعریف میکردن

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

پیش علیان منظورم بود

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

شما مینو موحدی رو میگید؟؟؟؟؟نمیدونید کجا زایمان میکنه؟؟آیا غیر مطب جای دیگم ویزیت میکنه تو بیمارستان ها؟؟

شما مینو موحدی رو میگید؟؟؟؟؟نمیدونید کجا زایمان میکنه؟؟آیا غیر مطب جای دیگم ویزیت میکنه تو بیمارستان ...

نه عزیزم علیانو گفتم

2706