2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا۱۰ یا۲۰ سال ممکنه نهفته باشه.حتی ممکنه توی ازمایشم معلوم نشه بهش میگن دوره کمون.ولی افت دهان به همراه سرماخوردکی شدید رنگ پریدگی وزرد شدن سفیدیه چسم از علایم هپاتیتB هست. اونم ممکنه ممکنه یچیز دیگه باسه.حالا چرا شک کردی؟شوهرت کاری کرده؟

تا۱۰ یا۲۰ سال ممکنه نهفته باشه.حتی ممکنه توی ازمایشم معلوم نشه بهش میگن دوره کمون.ولی افت دهان به هم ...

نه لیزر رفتم میترسم سری دستکا الوده بوده باشه ...چون بریدگی روی دستم داشتم

نه بابا افت دهن صدهزارتا دلیل میتونه داشته باشه...ی ازمایش بده خودتو ی عمر راحت کن....

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

نگران نباش الکی فکر و خیال هم نکن الان دیگه خیلی غربالگری داره صورت میگیره برا هر بارداری ازمایشش رو میگیرن برا هر علمی ازمایشش رو میگیرن برا انژیو هم ازمایش کل بیمارهای عفونی رو میگیرن .بعد هم ویروس تو محیط بیرون خیلی مدت کم زنده مونده نهایتش ۵ دقیقه پس بی خودی بد به دلت راه نده

اگر بریدگی غیر فعال باشه احتمال انتفال از پوستایی که ترشح فعال نداشته باشه یا باز باشه کمه.ما موقعی که سرنگ الوده میری توی دستمون سریع یه قرصه بهمون میدن.شمام پیگیری کن اگه الوده بلشی خدایی نکرده باید اسمت ثبت بشه بری توی لیست.دارم بدن بهت.هرچند اکه اولشه ممکنه نشون نده

اگر بریدگی غیر فعال باشه احتمال انتفال از پوستایی که ترشح فعال نداشته باشه یا باز باشه کمه.ما موقعی ...

اره دو روز قبل یا روز قبل بود ..ب.بریدگی هم نبود یه جوش بود که فشارش داده بودم

2706