2737
2739

من دختر خاله هام خیلی خیلی مقید هستن..بی احترامی نکنیم خب اونا اعتقاداتشون اینجوریه معتقد هستن که گوش دادن به موزیک حرامه و اینجوری موارد‌.‌

مثلا بچه هاشون تا ۵.۶ سالگی تلویذیون نمیبینن...من زندگیاشونو دوست دارم طرز تفکرشون برام جالبه دختر خاله هام همگی خیلی خیلی خیلی باسواد هستن.همه کاراشون با دلیل و منطق هست.

حالا من دخترم دوسال و ۹ ماهشه...

عاشق شبکه جم کیدز...اونجام خب خانوما بی حجابن و اینکه خب موزیکم پخش میشه دختر من صبح تاشب پای تلویذیون سرگرمه و اگه اون نباشه توی گوشیم کارتون میبینه

خب

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا میخواستم بدونم تو جامعه ای همه جا حتی مهدکودکا و دبستان و همه جا موزیک هست...چطوری میشه اینجوری ...

هیچی خودشون و بچشون اعصاباشون نابود میشه

در  ضمن گوشی و تلویزیون روی هم رفته نهایت ۲ ساعت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
حالا میخواستم بدونم تو جامعه ای همه جا حتی مهدکودکا و دبستان و همه جا موزیک هست...چطوری میشه اینجوری ...

موسیقی های مجاز با ماهواره فرق داره

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤

مگر اینکه بچه رو حبس کنی 😤

اعتقادات هرکسی مثل مسواکشه🙃 خواهشا تو حلق بقیه نکنیدش 😏

قاعدتا کسی که همچین طرز فکری داره

معاشرت ها و‌ رفت و امدهاش هم‌ در همون محدودس

مهدکودک و‌ دبستان بچش هم این تیپین

قاعدتا کسی که همچین طرز فکری داره معاشرت ها و‌ رفت و امدهاش هم‌ در همون محدودس مهدکودک و‌ دبستان ب ...

من دیدم همه جا میرن و خیلی رفت و آمد دارن...ولی خب بازم آدم تو خیابون رد میشه تو تاکسی و مترو یا هرجا بشینی بازم موزیک یه هو از یه سولاخی پخش میشه‌..

من نمیدونم بعضیا چرا اینقد مذهبی افراطین

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2706