2737
2734
سولماز لطیفیان

من چندسالی,نیستم اونجا ولی فکر کنم تازه اومده باشه...کدوم بیمارستان  میخوای بری..?

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چندسالی,نیستم اونجا ولی فکر کنم تازه اومده باشه...کدوم بیمارستان  میخوای بری..?

گف بیمارستان شهریار.ولی اسم دکترو نگف گف چن تاس حالا ببینم کدومش اون موقع میوفته

2728
گف بیمارستان شهریار.ولی اسم دکترو نگف گف چن تاس حالا ببینم کدومش اون موقع میوفته

یه خانم نژادانی هست اونم میارره بیمارستان شهریار دیگه...من خودم تازه بیمارستان ولیعصر زایمان کردم فوق العاده عالین رسیدگیشون خیلی خوبه..

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
یه خانم نژادانی هست اونم میارره بیمارستان شهریار دیگه...من خودم تازه بیمارستان ولیعصر زایمان کردم فو ...

اره نژادان هم خوبه ولی من که میخواستم برم رفته بود تازه اومده دوباره

2738
خودت سزارین خواستی.چن شد کلا.به غیر از دکتر بیمارستان چقد هزینه میگیره

دو ماهی میشه بله خودم میخواستم ....دکتر که خودش پولی نگرفت بیمارستان هم ۵۸۰۰ فکر کنم....دکتر من کل بیمارستان هارو میره هر کدوم خودت بخوای مثلا نمیگه بیا فلان بیمارستان میگه هر کدوم دلت میخواد انتخاب کن شاید یکی بخواد بره شمس مثلا

سلام کسی تا حالا از پیج اینستاگرام farshshahraz خرید کرده ؟یا حضوری خرید کرده باشه

نه عزیزم 😊😊😊ولی با این حجم از تبلیغاتشون حتما خوبن دیگه....

اره نژادان هم خوبه ولی من که میخواستم برم رفته بود تازه اومده دوباره

دفترچه بیمه داری ...مال کدوم سازمان?

2706